• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 50 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování v turistickém ráji Jizerských hor

Penzion Permon *** se nachází v malebné obci Albrechtice v Jizerských horách přímo pod Tanvaldským Špičákem. Ubytování zde je ideální především pro rodiny a dvojice toužící po toulkách přírodou. Okolí penzionu je protkáno turistickými a cyklistickými trasami.

Ubytování je zajištěno ve dvou až pětilůžkových pokojích s vlastní koupelnou a WC, po domluvě je možné zapůjčit na pokoj dětskou postýlku. Součástí penzionu je i společenská místnost s TV, DVD a dětským koutkem.

V penzionu vám také zapůjčí vybavení na míčové hry, na venkovním hřišti si můžete zahrát volejbal, košíkovou, malou kopanou, házenou či florbal. Využijte venkovní bazén a pro děti je připravené dětské hřiště s houpačkami, prolézačkami a pískovištěm. Populární je také posezení u ohně na zahradě.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jarmila V.)

Penzion Permon byl obsazen, byli jsme ubytováni v penzionu Mariánská hora se stravou v penzionu Berounka. Pokoj v pořádku, světlý, čistý, jen ty matrace by chtělo vyměnit :-(. Ale všechna čest vynikající kuchyni! Snídaně klasika, ale ty večeře, lépe jsme se nikde na pobytu nenajedli. Vepř. panenka, švestková om., šťouch. Brambor, kuř. v bramboráku, čína, králík, br. kn. zelí, tatarák, paštika, zelný salát, polévky vše vynikající! Už jen kvůli jídlu na pobyt nezapomeneme. Milá a ochotná obsluha. All inc. vše v pořádku. Určitě se rádi vrátíme :-).

Skvělé (Monika M.)

Pobyt byl podle nabídky. Ubytování jednodušší, jídla dost, personál ochotný.

Skvělé (zdenka O.)

Vše bylo v pořádku, strava, ubytování bylo sice čisté, ale zanedbané -odlepené tapety, pavučiny. Jinak jsme měli hezké počasí, moc se nám tam líbilo.