• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 90 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Rodinná dovolená v blízkosti Pradědu

Penzion Merlin leží v Karlovicích ve středu Jeseníků. Ubytováni budete ve standardně zařízených pokojích s TV a vlastním sociálním zařízením. Jestli chcete vyrazit na dovolenou i s dětmi, tady vám vyjdou vstříc.

V penzionu máte možnost vyžití uvnitř i venku díky stolnímu tenisu, fotbálku, ruským kuželkám, šipkám i letnímu posezení u ohniště a zahradního grilu. Pro děti je venku připraveno dětské hřiště.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Jaroslava K.)

Prostředí velmi hezké, mnoho možností na výlety, jídlo dostačující. Bylo málo ubytovaných, restaurace a herna pro děti sloužila spíš "domácím z Karlovic" , v penzionu běhalo dost neubytovaných dětí. Co nám vadilo byl všeobecný nepořádek ve všech společných místnostech, všude se válely hračky, kusy oblečení, odložené nádobí ap. Trampolína i houpačky ve špatném stavu. My jsme měli s sebou též děti, takže jsme neřešili, hned se zapojily k ostatním. Pokud bychom byli bez dětí, zřejmě by nám tento stav vadil.

Dobré (Miroslav P.)

Strava dobrá a v dostatečném množství. Personál vstřícný, ubytování a prostředí spíše odpovídalo ubytovně než penzionu, ale vše bylo čisté a funkční.

Vynikající (Miroslav B.)

Krásné a klidné místo, jídlo moc dobré, pokoje čisté. Naplnilo to mé očekávání, za ty peníze, super relax.