Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Recenze a hodnocení: Penzion Hurikán 63 (Vysočina)

3,8/5
(Celkem 49 hodnocení)Dobré
Havlíčkův Brod, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3,8/5

Personál

3,8

Interiér hotelu

3,4

Lokalita hotelu

4

Strava

3,6

Služby hotelu

2,9
5/5  
(Květoslava M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 5. 2024
Celkově byl pobyt zde výborný - lokalita, personál, krásné město. Vše bylo poskytnuto dle voucheru.
5/5  
(Petr V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 4. 2024
Vše bylo v pořádku. Personál velmi vstřícný, milý a ochotný. V pokoji a v celém penzionu bylo čisto. Na naši žádost jsme dostali ještě jeden polštář, aby se nám dobře spalo. Nebyl v ničem žádný problém. Bylo zde ticho a mohli jsme si odpočinout. Strava - snídaně byla dostačující, obsahovala slaná i sladká jídla a několik nápojů.
5/5  
(Marie Ř. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 4. 2024
Vše bylo podle našich představ. Bez auta jsme jezdili vlakem i autobusem po okolí. Krásná krajina všude...
5/5  
(Sabina D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 12. 2023
Velice příjemný personal ubytovani bylo spokojenost ze všech stran za mě doporucuji
3/5  
(Jaroslava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 9. 2022
Při ubytování nám bylo řečeno, že musíme uhradit doplatek ve výši 520,-Kč, jinak nebudeme ubytovaní a můžeme odjet. Snažili jsme se kontaktovat Travelking, ale nepodařilo se. Chvíli jsme vzdorovali, že nezaplatíme, nakonec jsme si řekli, že pokud odjedeme, přijdeme o víc a zaplatili jsme. Hotel mění provozovatele, od 1.9. by to mělo být tedy v pořádku. Místo je kousíček od náměstí, přitom na klidném místě. V okolí velmi mnoho krásných míst na výlety, např. Lipnice nad Sázavou, zatopené lomy a obří kamenné monumenty. Noví nájemci, kteří již provozují restauraci, byli velmi milí a vstřícní.
4/5  
(VÁCLAV C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 10. 2021
Strava, ubytování, přístup personálu Ok. Nedostatek : za celou dobu pobytu (4 noci) vůbec nefungoval internet (personál na závadu upozorněn). Internet je přitom v podobných zařízeních běžný standard!
1/5  
(Jaroslav Ř. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 9. 2021
Penzion Hurikán nabízí ale nic nemá! Vše je jen lákání a pokud zakoupíte, tak na místě zjistíte, že jste koupily zajíce v pytli! Nemají bazén ani saunu, ale paní recepční vám z úsměvem nabídne fén!
1/5  
(Ivana Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 8. 2021
Pobyt nedoporučuji, Je to jako ubytovna pro dělníky. Nejhorší pobyt, co jsem od vás vybrala.
1/5  
(Ivana Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 8. 2021
Penzion má svá nejlepší léta za sebou, chtělo by to šikovného údržbáře. Restaurace nefunguje, posezení v zahradě uzamčené, zimní zahrada v havarijním stavu taky uzavřena. Srovnala bych to s ubytovnou pro dělníky, kteří tam taky byli ubytovaní a ozon z jejich pracovních bot se bohužel nesl celým penzionem. Snídaně celkem dobré, i když byl pobyt levný, asi bych ho nikomu nedoporučila.
1/5  
(Zuzana D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2021
Restaurace v Penzionu zavřená již dlouhodobě, vlivem bouřky jim již druhý týden nejde WiFi ani televize a v počasí 23 stupňů je dostaly čip na venkovní bazén což je v podstatě výsměch. Jediná komunikace na penzionu je s nějakou pokojskou která zajišťuje i snídaně naštěstí ty jsou v pořádku. Mrzí mne to kvůli vám ale měli by jste buď penzion stáhnout z nabídky nebo prověřit fakta. Jediné co majitele zajímá jsou zřejmě peníze první co po nás chtěla pokojská byly peníze za příplatek za víkend a sezónu ? ale za co?, Za to že ani úklid v pokoji není v pořádku? Ani TV ani WiFi? No nevím. Spokojená teda nejsem
3/5  
(Vratislav Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 7. 2021
Paní pokojská byla příjemná a snaživá. Jinak průměr, poskytnuty pouze snídaně, nefungoval ani příjem TV ani Wifi.
4/5  
(Jan F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 10. 2020
Služby byly již stanoveny na daný čas. Tudíž když již máte naplánováno něco jiného, musíte změnit plány nebo služby nechat propadnout - velké mínus. Některé služby nebyly k dispozici - stolní fotbálek.
5/5  
(Michal V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 10. 2020
Jediný nedostatek bylo deštivé počasí. Ale za to samozřejmě nikdo nemůže.
5/5  
(Šarka R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2020
Skoro vše co bylo v popisu jsme obdrželi kromě masáže, ta byla kompenzována bazénem. Snídaně bohaté, večeře velmi chutné, pokoj hezký, čistý nic nechybělo. Personál super, poradí s tipy na výlet. doporučuji.
3/5  
(Miroslav R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 9. 2020
Snídaně v pořádku, jen jsme nepochopili, proč se na raut dělá zatočená šunka a poskládaný sýr. Zbytečná práce rukou, tedy zbytečné dotýkání se potraviny. Večeře průměrná. Zaměstnanec si u snídaně i večeře pouštěl pro sebe dost hlasitě nevhodnou hudbu.
3/5  
(Tomáš R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2020
Skrytý poplatek za sobotu a že se jedná o pobyt v sezoně. Za toto jsme navíc zaplatili 900 Kč.
Reakce hotelu
Dobrý den, nejedná se o žádný skrytý poplatek, vše je uvedeno u akce a na voucheru. Pokud jste nechtěly poplatek hradit, tak jste mohl přijet v jíný termín, tedy v říjnu a v týdnu. Děkuji Vám a jsem s podzarvem Horáková
3/5  
(Věra D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2020
Hotel menší, starší, útulný, popisu odpovídal. To, co bylo na kuponu uvedeno jsme zdaleka neobdrželi. Slíbená 2x masáž se nekonala, jako kompenzace 1 láhev vína v ceně nejvýše 100 Kč. Nešla televize ani internet po celou dobu našeho pobytu- 4 dny. Strava - snídaně, kdo přišel brzy měl možnost výběru, ostatní již měli smůlu. Večeře - výborná, teplá, nicméně nebyla možnost výběru. Venkovní terasa uzavřena, ačkoli bylo letní počasí. Na požádání někdy vyhověli a otevřeli, jindy však nikoli. Po 20 hod. jsme museli restauraci opustit, recepční asi odcházel domů. Výlety a zajímavosti v okolí jsme si museli zjistit sami, ze strany hotelu nebyl žádný zájem. Výborné informační centrum na náměstí - poskytli nám velmi cenné informace. Nápojový ani jídelní lístek nevedou, platíte tedy a ani nevíte, co kolik stojí.
Reakce hotelu
Dobrý den, děkuji Vám za zpětnou vazbu, za masáže se Vám dodatečně omlouváme, ale masér je nemocný... jako náhrada byla lahev vína. Toto možnost je uvedena také na voucheru. S pozdavem Horáková
2/5  
(Kateřina N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2020
Okolí penzionu Hurikán moc pěkné, městská část úchvatná, poučná, stačí projít za 1 den. Na kuponu bylo uvedeno : masáž - nebyla - dle sdělení onemocněla paní masérka - v plaveckém stadionu nám bylo řečeno, že tohle je neustále -lidi se dožadují masáže, která permanetně není, ač je vedena na voucheru. Masáž tedy nebyla, ale byla kompenzována nabídnutým pitím či drinkem k večeři pro všechny zúčastněné - využily jsme na drink a nealko k večeři. Dále k jídlu : večeře bez nabídky, 2.den nám doslova přistála rajská omáčka na stole,1. den hranolky a kus masa a pálivá omáčka s pepřem. Bez polévky, což nás překvapilo, protože obvykle k večeři a polopenzi polévka bývá součástí. Na pokoji sice byla TV, která však ,,nejela ". Při dotazu proč, nám bylo sděleno - nestíháme připojení atd. Minikulečník nebyl, minifotbálek opřený v chodbě u zdi, tudíž jsme se ani neptaly na využití. Fén na pokoji nebyl. Číšník při příjezdu neochotný, poslal nás pryč. Přišly jsme o 7 minut dříve, než bylo uvedeno na voucheru - jinde v této situaci bez problémů a s ochotou nás alespoň pustí do restaurace. Při účtování doplatků nám číšník chtěl účtovat + ještě 2 víkendové noci navíc - dle sdělení Travelkingu předem bylo domluveno doplatit pouze 1 víkendovou noc - ze soboty na neděli, avšak z pondělí na úterý ne. Překvapilo nás, že obsluha při ubytování nechtěla vidět ani OP, doklad o doplatcích jsme též neobdržely. V koupelně na pokoji zima a vlhko. Bazén úžasný, personál tam (nepatří k penzionu) ochotný a příjemný, bohužel nejela sauna, která byla také v bonusech pobytu, ale pan v restauraci nám sdělil, že to není jejich problém. Snídaně pestré, večeře velmi slabé. Nabídku ke konzumaci nápojů jsme ani nedostaly -jen sdělení obsluhy - tak co si dáte? Tudíž jsme nápoje konzumovaly v jiné restauraci, než bylo ubytování. Za nás - okolí krásné, ale do Hurikánu už ne. Zatím nejhorší pobyt od Travelkingu.
4/5  
(Anna R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 8. 2020
Personál velmi milý, strava výborná, wellness by mohl být lepší.
4/5  
(Miroslava Ť. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2020
Prostředí Penzionu Hurikán bylo hezké, rodinné. Na pokojích horší hygiena, ale nic co by jsme nevydrželi. Z kupónu jsme vše neobdrželi, ale majitel zvolil vhodné kompenzace. Strava domácí, příjemná, bohaté snídaně. Personál penzionu moc milý, příjemný, starostlivý. Jako tip na výlet mohu doporučit nedaleký zámek Žleby, Havlíčkobrodské koupaliště a navštívili jsme i zdejší sportovní centrum za účelem relaxace ve vířivce. Celkový pobyt byl příjemný a odpovídal ceně.
1/5  
(Jana Urbánková U. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2020
Ubytování klasické, nic extra. Při příjezdu nás překvapil personál, který požadoval zaplatit 400,- Kč za poplatky. Chaos, vůbec nevěděli, co máme v ceně a co ne. Strava - co se snědlo, tak už nedoplnili. Hrůza! Ubytování nedoporučuji, raději si vyberte jiný hotel.
5/5  
(Lucie D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 8. 2020
Velmi příjemné.
3/5  
(Petr T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2020
Za oknem pokoje číslo 5 hluk. Prostěradla stará, které ani doma bychom už nepoužívali. Jinak vše v pořádku.
4/5  
(Jaroslav R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 7. 2020
Ubytování v pořádku, jen snídaně nepokryli sortimentem ty co přišli později.
4/5  
(Olga J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2020
Prostředí hotelu příjemné, čisté, hotel leží na klidném a čistém místě, strava byla také v pohodě, snídaně formou švédských stolů, vybrali jsme si, od každého něco, večeře servírované, ale chutné. Obdrželi jsme kupón na vstup do místního koupaliště, moc pěkné. Město krásné.
2/5  
(Lenka Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 3. 2020
Prostředí krásné, personál příjemný, celkově bych však za cenu očekávala vyšší standard jak v podávaných večeřích, tak službách. Co neodpovídalo vůbec bylo příslušenství penzionu. Je zde co zlepšovat, včetně dvoulůžkových postelí.
Reakce hotelu
Dobrý den, děkuji Vám za zpětnou vazbu,
2/5  
(iveta D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 2. 2020
Penzion byl pěkný a čistý. Jídlo bylo taky dobrý. Nikdo nás ale neinformoval, že mají ne-ut. zavřenou restauraci a tak se nedalo moc posedět večer, byli jsme tam jediný zákazníci. Bohužel jsme byli překvapený, když po zaplacení částky 2099,- na mě chtěli ještě doplatek za místní poplatek 20,- (smluvně bylo napsané 15,-) a další poplatky za neděli-víkend 100,-/os./noc a ne-ut. Poplatek za sezonu 100/os./noc a mi na místě za pobyt od neděle 23.2-25.2 2020 jsme zaplatili 720 Kč. Takže mi pobyt na místo 2099,- vyšel na 2819,-. Takže jsme byli dost překvapený.. Takže za 4 lidi jsme doplatili 1440,- Nedovedu si představit, jet tam na týden.
Reakce hotelu
Dobrý den, děkuji Vám za zpětnou vazbu, poplatky, které uvádíte jsou dané předem, jsou uvedené u akce a jsou u na uvedené na voucheru. Pokud člověk nechce hradit poplatky, musí přijet v termínu, v kterém se tyto poplatky nehradí a to je v týdnu a mimo sezonu, tedy v měsících leden, duben, květen, říjen, listopad a prosinec. Ano, celková cena je 2 819,- Kč za 2 osoby a 2 noci, což je cca 705,- Kč/osoba/noc. V ceně máte ubytování, polopenzi, masáž a vstup do bazénu... Pultová cena pouze za ubytování je 800,- Kč/noc! Poplatek se změnil vyhláškou od 1.1.2020. Ano, restaurace je uzavřena pro veřejnost, pro ubytované hosty je otevřená, jak Vám slečna servírka ochotně sdělila a také nabidnula, že můžete v klidu posedět do 22 hodin. Toto jsem Vám napsala i do Vaěwho emailu ještě v průběhu pobytu.
4/5  
(Bohuslav N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 9. 2019
Strava dobrá, večeře jen 1 chod. Wellness jedna hodina v bazénu v ceně 75 Kč. Maser není, náhrada půl hodiny v bazénu za masáž za 37 Kč.
5/5  
(pavla H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2019
Jo bylo super a personál byl moc dobrý, strava byla taky dobrá. Dalším zákazníkům doporučuji.
3/5  
(Vladimír T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2019
Strava docela ušla, wellness úplně špatný. Bylo totiž na veřejném koupališti, personál ušel akorát restaurace v penzionu zavírala ve 20h takže nebylo kde večer sedět.
Reakce hotelu
Dobrý den, děkuji Vám za zpětnou vazbu, v nabídce je uvedeno, že v letních měsících se využívá venkovní bazén. S pozdravem Horáková
4/5  
(Ivana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 6. 2019
Pobyt se mi líbil až na časy snídaně a hlavně večeří.
3/5  
(Sasa V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 5. 2019
Prostředí hotelu odpovídalo popisu. Pokoje prakticky zařízené, je zde málo úložného prostoru. Na kupónu byla uvedena masáž. Místo ní nám o půl hodiny prodloužili bazén. Strava odpovídala nabídce. Na výlet bych doporučila Lipnici a stezku oči, rty, ucho.
5/5  
(Lenka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 11. 2018
S ubytováním i obsluhou jsme byli plně spokojeni.
5/5  
(Jana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 10. 2018
Hotel byl útulný, obdrželi jsme vše dle nabídky. Drobným nedostatkem byl pokoj č. 5, který byl malinký, což by zas tak moc na dvě noci nevadilo, ale nepříjemný byl hukot nějakého agregátu těsně za zdí. Takže doporučuji se mu vyhnout. Druhý náš pokoj č. 3 byl naopak velmi prostorný a útulný. Snídaně byly výborné, vše bylo neustále doplňované v dostatečném množství. Večeře rizoto a druhý večer řízky a hranolky. Personál byl usměvavý, vstřícný a ochotný.
5/5  
(Eva I. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 10. 2018
Ano, obdrželi jsme vše co bylo v kupónu uvedeno. Hotel pěkný, prostředí příjemné.
5/5  
(Ivana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 9. 2018
Hotel i okolí bylo pěkné. Personál velmi milý a ochotný. V rámci pobytu bylo dodrženo vše co kupón sliboval. V okolí se dá navštívit mnoho kulturních památek, přímo na proti hotelu bazén, sauna, zimní stadion a park s upravenými stezkami.
5/5  
(Jaroslava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2018
Byli jsme podruhé, penzion hezký v dobrém místě, strava chutná a bohatá. V okolí mnoho míst, které zaslouží návštěvu.
3/5  
(Zdenka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 6. 2018
S pobytem jsme moc spokojeni nebyli. Ve dvoulůžkovém pokoji bylo jen jedno křesílko k sezení, televize stará se třemi programy, pod postelemi neuklizeno. V koupelně dvě střední osušky, žádný ručník. Snídaně formou švédského stolu nevyhovující - byl dán omezený příděl ke stolu a ne možnost výběru, tak jak je obvyklé u švédského stolu. Jinak jídlo dobré. Služby wellness byly splněny i když na delší pobyt byly nedostačující. 1x vstup do bazénu a 1x čtvrthodinová masáž se mi zdá nedostačující. Vše ostatní se musí doplatit. Již jsem absolvovala celkově mnohem lepší pobyt jinde.
5/5  
(Věra S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 6. 2018
Ubytování jsme byli v apartmánu, krásně prostorné s balkonem, obdrželi jsme vše co bylo na voucheru, příjemný a vstřícný personál.
5/5  
(Jana N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 6. 2018
Pobyt a služby odpovídaly popisu. Bohaté snídaně formou švédského stolu, jako bonus i jedna z nabídky teplých snídaní, večeře mírně nedochucené, ale hehodnotím jako minus, každý si může přisolit. Menší problémy s připojením.
4/5  
(Eva H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 5. 2018
Hotel příjemný, čistý, personál milý, vstřícný. Do města blízko, penzion přímo u rozlehlého, krásného parku. V okolí spousta možností výletů pěších i autem. Snídaně bez chyby, večeře bych doporučovala přizdobit snítkou petrželky či plátkem papriky, rajčátka ap, stačí málo a jídlo pak vypadá úplně jinak. Pobyt jsme měli od neděle do pátku. Překvapil nás víkendový příplatek za neděli, při pobytu od neděle, s kterým jsme se setkali poprvé. Nepožadovali ho po nás v Luhačovicích, v Lednici, ani na horách v sezoně, v Luhačovicích nám vysvětlili, že se příplatek týká pouze „víkendových hostů“ – pátek až neděle. Nástup od neděle, že se do víkendu již nepočítá. Připouštíme ale, že někde to mohou mít jinak, pak ale proč nám nebyla nabídnuta „víkendová sladkost“ - přijeli jsme kolem 15h. Jde o princip, s díky bych odmítla, sladké nejím, i když kafíčko po dlouhé cestě by bylo milé. Ale jinak ok a doporučujeme.
4/5  
(Dušan P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 5. 2018
Pěkné prostředí, dobré snídaně i večeře, nedostatkem je malý výběr televizních programů.
5/5  
(Václava Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 5. 2018
Penzion na webových stránkách uvádí: "Penzion nabízí ubytování v moderních a vkusně zařízených pokojích, které mají společnou, plně vybavenou kuchyň." Kuchyňka je ale pouze v apartmánu.
5/5  
(Luboš K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 4. 2018
S pobytem jsme byli velice spokojeni, pobyt odpovídal popisu. Vše co bylo na kuponu jsme uvedeno. Rádi jsme si zaplavali v pěkném bazénu, který je hned naproti penzionu. Personál byl ochotný, strava byla chutná. Rádi jsme si prohlédli město Havlíčkův Brod včetně muzea, kde bydlel Karel Havlíček Borovský.
5/5  
(Stanislava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 4. 2018
Ano, velmi.
4/5  
(Ondřej S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 4. 2018
Pobyt odpovídal popisu a obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno. Strava slušná a personál příjemný. 55km vzdálený zámek v Telči přenádherný.
5/5  
(Jaroslava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 2. 2018
Vše, co bylo slíbeno bylo dodrženo, studená bufetová snídaně s možností objednat si i teplou, pokoje čisté, teploučko. Zajeli jsme si i do Lipnice nad Sázavou a navštívili jsme Národní památník odposlechu v zatopených žulových lomech. Krásná byla i procházka po parku Budoucnosti v Havl. Brodě.
5/5  
(Hana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 2. 2018
Penzion byl útulný a čistý, obsluha ochotná a vstřícná. Vše co bylo uvedeno jsme obdrželi. Byli jsme velice spokojeni.

Právě v prodeji pro Penzion Hurikán 63