• Check in od 16:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 15 €/den

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Rakouský hotel s domácí kuchyní

Landhotel Postgut **** se nachází v rekreační oblasti Lungau v Horních Taurách. Těšte se na pohodlné pokoje, relaxaci v hotelovém wellness a inspirující výlety na čerstvém horském vzduchu.

Ubytováni budete v komfortních dvoulůžkových pokojích s posezením, TV s plochou obrazovkou, trezorem a koupelnou se sprchou, WC a fénem.

Užijtete si i místní gastronomii, posadíte se v restauraci či na zahradě a pochutnáte si na snídaních a večeřích zahrnujících zdejší speciality. Můžete se těšit na poctivou domácí kuchyni.

Odpočinek v saunách při čaji

Za odpočinkem zamiřte do hotelového wellness, kde se vám nabízí finská a bylinková sauna, parní lázeň, infra kabina, vyhřívaná lavice a relaxační místnost. Nachystaný je také čajový koutek pro doplnění tekutin a na objednávku je možné využít masáže.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Tomáš L.)

Prostředí hotelu Postgut je velmi pěkné a příjemné, rovněž personál je velmi milý a ochotný. Strava vynikající, rovněž welness také ok. Vynikající informovanost o všech zajímavostech v okolí. Vše co bylo v kuponu jsme beze zbytku obdrželi a ještě mnohé navíc. Např.mapy okolí a každé ráno předpověď počasí, typy na výlet a různé akce, které se toho dne konají. Jednoduše řečeno vše VYNIKAJÍCÍ.

Vynikající (Alena J.)

Vše bylo skvělé. Hotel čistý, výborné jídlo, super wellness. Prostředí krásné.

Vynikající (Alena J.)

Vše bylo skvělé. Hotel čistý, výborné jídlo, super wellness. Prostředí krásné.