Sankt Martin

Jedná se o drobnou obec ve spolkové zemi Salcbursko v okrese Tamsweg, který znají zejména milovníci zimních sportů a lyžařských středisek. O různorodé aktivity a zábavu zde není nouze v každém ročním období.

Dominantou obce je kostelík sv. Martina, ovšem pro turisty jsou většinou zajímavější zdejší golfová hřiště a lanovka Sonnenbahn - Speiereck, která výletníky vyveze těsně pod vrchol hory Speiereck. Za návštěvu stojí také kaple Hubertuskapelle a okolní jezírka.

V sousedním městečku Sankt Michael im Lungau (1,5 km) se pak můžete vykoupat na letním koupališti, zahrát si minigolf nebo se vydat za pozorováním ptáků na turistické stezce Vogelwanderweg . Za zábavou pro celou rodinu se vypravte do sousedního Mauterndorfu (8,4 km), kterému dominuje středověký hrad. I zde je možné osvěžit se na letním koupališti a také absolvovat jízdu historickou parní lokomotivou. Všechny zmiňované vesničky spojují turistické trasy a lanovky, a tak je snadno navštívíte během poznávání zdejších přírodních krás.

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách:  Alpy, Korutany

Pobyty v okolí

Další pobyty

Chaty a chalupy v okolí

Tipy na výlet v okolí

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet