• Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Zákaz domácích mazlíčků

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Moderní hotel v ideální oblasti k relaxaci

Užijte si dovolenou v krásném Kikelet Club Hotelu ***, který leží v maďarském městě Miskolc Tapolca. Čekají na vás útulně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem a stejně vybavené apartmány až pro 5 osob s kuchyňkou, kde najdete navíc lednici, varnou desku a mikrovlnnou troubu.

Součástí hotelu je Bonfini restaurace, kde si pochutnáte na bohaté polopenzi. Okusíte zde maďarské i mezinárodní speciality. Doporučujeme vyzkoušet také vynikající maďarské víno.

Načerpejte energii ve wellness

Přímo v Kikelet Club Hotelu*** je k dispozici wellness s finskou i infra saunou a vířivka, kterou můžete využívat podle libosti. Nechte se hýčkat také při skvělé masáži.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zdeňka R.)

Krásný hotel s velmi příjemně, nevtíravě a vkusně vybaveným interiérem v přírodních materiálech, dýchající novotou a čistotou. Vynikající kuchyně, pestrý výběr pokrmů, z “bufetu” si mohli vybrat i hosté s jakýmkoliv dietním omezením. Velmi milý, přívětivý a ochotný personál. Vše, co bylo obsaženo ve voucheru, bylo beze zbytku splněno. Jeskynní lázně jsou dostupné pěšky parkem za cca 5-10 minut dle svižnosti chůze. Wellness v hotelu Calimbra je velmi příjemné, s termální vodou. Hotel doporučujeme všem, kdo upřednostňují klid a parky před ruchem velkoměsta a příjemnou přátelskou atmosféru ubytování. Pozor na jediné - nelze tady zhubnout, protože jídlo je zde prostě skvělé. Jednoznačně doporučujeme!

Vynikající (Alena J.)

MiIlí ochotní, vstřícní, čisto. Jídlo velmi dobré a nápadité. Pokoje čisté a slušné. Welnes skromné, ale dostatečné. Hotel malý, rodinný, hezky upravený. Celková spokojenost. Připomínka, večer vlažná voda, málo místa k parkování.

Vynikající (Štefan F.)

Prostředí hotelu nás mile překvapilo. Pěkné, rodinného typu. Vstřícný dobře vedený personál na vysoké úrovni.