• Domácí mazlíček za poplatek 16 €/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní dovolená v prostředí národního parku

Hunguest Hotel Palota ****Superior se nachází v městečku Lillafüred, 10 km od Miskolce. Úchvatný zámek byl postaven ve dvacátých letech minulého století. Obklopují ho zahrady a lesy Národního parku Bukové hory. 4* hotel nabízí prvotřídní služby a úžasné prostředí s výhledem na řeku Szinva a jezero Hámori.

Hunguest Hotel Palota ****Superior nabízí celkem 133 pokojů, které byly v roce 2009 kompletně zrekonstruovány. Všechny pokoje mají pohodlnou koupelnu, barevnou TV a minibar. V pokojích je také telefon a WiFi připojení zdarma.

Vychutnejte si luxus

Hotelové wellness centrum vás nadchne. Moderní, barvami hrající areál nabízí různé druhy saun a bazénů. Najdete tu také solnou kabinu i relaxační areál. Za příplatek si můžete vybrat i některou z nabízených masáží a patřičně se rozmazlit.

V restauraci si zase pochutnáte na výborné stravě. Kromě gurmánského zážitku vás čeká i stylové zámecké prostředí nebo třeba terasa s fantastickým výhledem do údolí. V hotelu jsou celkem tři restaurace a dva bary. V místním vinném sklípku zase můžete ochutnat to nejlepší z maďarských a evropských vín.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Gabriela K.)

Prostredie hotela je veľmi pekne,pobyt zodpovedal popisu, služby v hoteli sú na dobrej úrovni, strava vynikajúca, personál ochotný a milý..Celý hotel je čistý, izby sú upravené, nenašli sme nedostatok. Jediná vec, ktorú neodporúčam je cesta cez horu, ktorá vedie do hotela. Je veľmi nebezpečná, padajú tam zo zrazu skaly a je tam veľa popadaných stromov, ktoré sú nebezbecne. Cesta je veľmi úzka a dve auta oproti seba majú veľký problém prejsť. Je to nekonečné stúpanie kolmo cez les. Tu cestu by mali zatvoriť!!!!! Do hotela sa dá ísť aj druhou cestou priamo cez mesto Miskolc..určite stadeto..

Vynikající (Iveta K.)

Všetko bolo nad naše očakávania. Strava bola vynikajúca.

Vynikající (Diana J.)

Pobyt splnil naše očakávanie. Strava bolo výborná a wellness (veľkosť) príjemne prekvapil.