Hotel Opera ***

Hotel Opera ***

Komenského 996, Jaroměřice nad Rokytnou
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
15:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
17,1 km
Sjezdovka
27,8 km

O ubytování

Hotel Opera *** stojí v Jaroměřičích nad Rokytnou, malém městečku nedaleko Třebíče. Přímo z hotelu budete mít výhled na barokní zámek v Jaromeřicích (230 m), kterému se díky úchvatné francouzské zahradě přezdívá „moravské Versailles“. Jaroměřice jsou celkově bohaté na kulturní a historické památky. Jde o rodiště spisovatele a básníka Otokara Březiny, kterému zde bylo věnováno vlastní muzeum (220 m). Mezi monumenty města se kromě zámku řadí i kaple sv. Josefa (140 m) nebo špitál s kaplí sv. Kateřiny (550 m). Za poznáním navíc můžete vyrazit do nedalekých Příložan (3,4 km), kde najdete Rolnické muzeum.

A kam dál na výlet? Zajeďte si do Třebíče, Vranova nebo do Znojma. V Třebíči (14,3 km) uvidíte především krásný renesanční zámek, původně klášter, který je na seznamu památek UNESCO. V současnosti jej spravuje Muzeum Vysočiny Třebíč a hostí například expozice Svět neživé přírody, Valdštejnové na Třebíči nebo interaktivní expozici Cesty časem. Prohlédněte si také Židovskou čtvrť, baziliku sv. Prokopa nebo větrný mlýn z roku 1836.

Vranov nad Dyjí (30 km) je známý především Vranovskou přehradou s pláží a vodní elektrárnou, k vidění je tu toho ale daleko více. Vyjděte si na Vyhlídku zamilovaných, odkud budete mít krásný výhled na oblast Vranovska, navštivte státní zámek Vranov nad Dyjí, kde můžete ve více než 20 místnostech obdivovat interiéry z 18. a 19. století, nebo si zajděte do zrcadlového bludiště v budově bývalé školy.

Ani ve Znojmě (33,2 km) nezůstanete ochuzení o návštěvu aristokratického sídla, tentokrát na vás čeká zámek (původně gotický hrad) Znojmo s rotundou sv. Kateřiny. Projděte si prohlídkovou trasu po hradebním opevnění nebo vyrazte do bývalého pivovaru v předhradí a užijte si výstavu věnovanou pivovarnictví. Rozhodně si nechte místo na programu také na prozkoumání znojemského podzemí, které tvoří systém sklepů a chodeb o délce až 27 km s až čtyřmi patry.

Kde budete spát?

Pokoj Standard měří 19 m² a je vybavený dvěma lůžky (mohou být spojené nebo oddělené), navíc umožňuje také přistýlku. Součástí pokoje je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou, k výbavě dále patří psací stůl, televize a WiFi připojení.

Pokoj Comfort+ (43 m²) je vhodný pro rodiny a větší skupiny, kromě dvou klasických lůžek totiž umožňuje 2 přistýlky, ubytuje tak až 4 osoby. K dispozici budete mít vlastní koupelnu s toaletou, psací stůl, televizi a WiFi připojení.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si ráno pochutnáte na snídani servírované formou bufetu s čerstvým pečivem, uzeninami, sýry, cereáliemi i teplými pokrmy (vajíčka, párky aj.). Oběd si můžete vybrat z denního nebo klasického menu, které nabízí nejen oblíbená masová jídla, ale i pizzu, saláty a bezmasé pokrmy. Z jídelního lístku si hosté s polopenzí na konci dne vyberou i večeři.

Kde budete relaxovat?

Dokonalý relax a soukromí si užijete v privátní finské sauně s malou odpočívárnou, koupelnou a toaletou. Můžete se také svěřit do rukou profesionálů a užít si klasickou, sportovní či relaxační masáž. Pobyt v sauně i masáž je nutné zarezervovat dopředu.

Něco navíc

O zábavu se v hotelu postará herna se dvěma bowlingovými dráhami, stoly na kulečník, šipkami, stolním fotbálkem a jukeboxem.