Nádherný rodinný hotel přímo v centru Prahy

V srdci metropole, avšak v její klidné části, přímo v sousedství Karlova náměstí, Emauzského kláštera a Faustova domu, najdete rodinný a nově zrekonstruovaný Hotel U Svatého Jana ***. 

Ten sídlí v nádherné neobarokní historické budově, která vás okouzlí svojí magickou atmosférou. Tu dotváří i příjemné a tiché okolí hotelu. Díky této vynikající poloze se snadno pěšky dostanete ke všem pražským památkám. Stanice metra je navíc jen 200 metrů od hotelu, zastávka tramvaje přímo před hotelem.

Pokoje jsou prostorné a krásně vybavené tak, aby stylově ladily k celému stylu hotelu. Každý má vlastní sociální zařízení (včetně fénu), LCD TV, trezor a minibar. V hotelu je k dispozici také lobby, kde si můžete dát kávu či čaj.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ladislav S.) ( - Česko)

Klid, pohoda, příjemný personál i jídlo.

Vynikající (Adam Z.) ( - Česko)

Hotel je lokalizován na překrásném místě, jen malý kousek od samotného centra Prahy. Personál byl neuvěřitelně milý a ochotný. Vybavení pokojů vyhovující, snídaně velmi dobré.

Vynikající (Jozef C.) ( - Slovensko)

Pobyt splnil naše očakávania. Privítala nás veľmi ústretová recepčná, všetko podrobne vysvetlila a zaželala príjemný pobyt v hoteli. Izba bola čistá, vykúrená, priestranná. Strava - raňajky sa podávali v útulnom prostredí hotela, široký výber stravy, ovocie, múčniky, čaj a vynikajúca káva.