• Domácí mazlíček zakázaný

  • Platba kartou je možná

Ubytování přímo v centru Františkových Lázní

Lázeňský Hotel Sevilla *** najdete v jednom z měst lázeňského trojúhelníku, a to přímo v samotném centru Františkových Lázní. Během několika minut tak dojdete ke všem krásným místům a památkám jako jsou Luisin, Sluneční a Františkův pramen, Nová kolonáda, socha Františka nebo Labutí jezírko.

Ubytováni budete v komfortním pokoji s kabelovou televizí, šatní skříní, ledničkou, minibarem, sejfem a vlastní koupelnou se sprchou nebo vanou. Některé pokoje mají navíc balkon či terasu. Zapůjčit si můžete fén, župan a pantofle.

Každé ráno se posilníte snídaní, která se podává ve formě bufetu. Večeře jsou servírované. K dispozici je také společenská místnost.

Relaxace přímo v hotelu

Vydejte se za odpočinkem do hotelového wellness centra, kde na vás čeká bazén s protiproudem, vířivka a také finská sauna. Vyzkoušet můžete také různé procedury, na výběr máte z široké škály léčebných i rehabilitačních procedur. Co si třeba dopřát některou z masáží, perličkovou nebo uhličitou koupel, plynové injekce, oxygenoterapii, slatinný nebo parafínový zábal nebo inhalaci?