Hotel Republika & Suites *****

Hotel Republika & Suites *****

Petrská 2051/5, Praha
Česká republika

+420 605 288 458

reservations@hotelrepublika.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 600 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Restaurace
Fitness
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,2 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
7,1 km

O ubytování

Hotel Republika & Suites ***** je nově otevřený luxusní hotel v historickém srdci Prahy. Užijte si to nejkrásnější z české metropole v unikátním a stylovém prostředí prvorepublikového přepychu.

Pokud toužíte během pobytu v Praze po skutečně výjimečném zážitku, Hotel Republika & Suites ***** je tím pravým místem. Najdete jej v původní zástavbě Nového Města, a tak se k neslavnějším památkám snadno dostanete příjemnou procházkou, nebo pomocí hromadné dopravy. Nejbližší zastávka tramvají a autobusů leží jen 200 m od hotelu, stanice všech tras metra jsou vzdáleny maximálně 500 m.

Při poznávání pražských krás se můžete vydat přes náměstí Republiky s Prašnou bránou (500 m) například na Staroměstské náměstí s Orlojem (1 km) až ke Karlovu mostu (1,7 km). Poté mohou vaše kroky vést přes Malostranské náměstí (2,4 km) až na Pražský hrad (3,2 km). Překrásnými výhledy na Prahu se pokocháte z vrchu Petřín (4 km) se stejnojmennou rozhlednou a zrcadlovým bludištěm, či z nedalekého vrchu Vítkov (1,7 km) s impozantní sochou Jana Žižky.

Pokud si pobyt rádi zpestříte nakupováním, do OC Palladium (500 m) či na Václavské náměstí (1 km) to nebudete mít daleko. Skvělým tipem na celodenní výlet je návštěva Zoo Praha (6 km), Botanické zahrady Praha (6,5 km) nebo třeba Aquapalace Praha (17 km), kde na vás čekají vodní radovánky i nerušený odpočinek ve wellness.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve světlém, klimatizovaném a prostorném (34 m²) dvoulůžkovém pokoji typu Executive s luxusním vybavením. Kromě postele typu king size s komfortní matrací v pokoji nechybí WiFi připojení, smart tv, minibar, kávovar Nespresso a trezor. V mramorové koupelně s moderní walk-in sprchou najdete také fén, župan a přezůvky.

Na čem si pochutnáte?

V moderní hotelové restauraci Bistro Republika si každé ráno pobytu pochutnáte na výtečné servírované snídani připravené z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Po celý den je pak možné objednávat pokrmy ze stálého jídelního lístku.

V designové hotelové kavárně si můžete dát si vynikající kávu či osvěžující drink.

Kde budete relaxovat?

I v centru Prahy najdete místo, kde se zbavíte napětí i stresu a zapomenete na všechny starosti všedních dnů! Je jím hotelové Wellness & Spa vybavené saunou. Dokonalou romantiku ve dvou můžete zažít v autentické dřevěné vířivé kádi. Dopřát si můžete také aromaterapeutickou lázeň nebo masáž.

Něco navíc

Aktivní hosté ocení, že je součástí hotelu fitness centrum vybavené kvalitními stroji.