Hotel NH Prague City ****

Hotel NH Prague City ****

Mozartova 261/1, Praha Smíchov
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 600 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 295 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fitness
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,3 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
20 km

O ubytování

Hotel NH Prague City **** se nachází v atraktivní lokalitě ve čtvrti Smíchov s výbornou dostupností k nejslavnějším pražským památkám. Procházkou překrásnými Kinského zahradami se dostanete na slavnou Petřínskou rozhlednu (2,5 km), kousek je to k Tančícímu domu (1,5 km), na Václavské náměstí (3 km) nebo Staroměstské náměstí (3,3 km). Pomocí jedinečné lanovky je možné se dostat do sesterského hotelu NH Collection Prague, který je umístěný na vrcholku kopce.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z pokojů kategorie Standard, ve kterých budete mít k dispozici LCD televizi, telefon, WiFi připojení, klimatizaci, minibar, rychlovarnou konvici i plně vybavenou koupelnu.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně ve formě bohatého bufetu vám zajistí vyvážený a zdravý začátek každého dne. Večeře se servírují ve formě BBQ na terase restaurace Ristorante II Giardino Toscano, která je umístěna v sousedním hotelu NH Collection Prague. Pochutnáte si na jednom hlavním jídle z grilu a nápoji dle výběru. Po celý den si můžete dát skleničku nebo výtečný domácí dezert v Red baru.

Kde budete relaxovat?

Po procházce v nedalekém parku si můžete vychutnat příjemné chvíle odpočinku a relaxu v hotelovém wellness se saunou a parní lázní, kde nabízejí i thajské masáže.

Něco navíc

Dále je v hotelu k dispozici fitness centrum.