• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování v hotelu obklopeném úchvatnou přírodou

Užijte si romantický pobyt na Třeboňsku v hotelu Nežárka ***. Hotel je ze tří stran obklopen lesy, takže si zde určitě odpočinete. Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji. Všechny mají vlastní sociální zařízení (toaleta, umyvadlo, sprchový kout), televizi, šatní skříň a křesílka se stolkem.

Bohaté snídaně se servírují formou bufetu v restauraci hotelu. Můžete si dopřát i chutný oběd či večeři. Zajděte také do vinárny hotelu a ochutnejte některé z domácích i zahraničních vín.

Aktivity v hotelu pro všechny věkové kategorie

V hotelu je k dispozici bazén, takže si tu můžete zaplavat. Po předchozím objednání jsou možné i masáže, kosmetické a kadeřnické služby. Odpočinout si můžete na slunné venkovní terase nebo využít posezení u ohniště. Pro děti je připravené dětské hřiště.

Využijte také společenskou místnost, kde si můžete zaposilovat nebo zahrát šipky. Dáváte-li přednost fotbalu či volejbalu, před hotelem čeká hřiště jen na vás. Využít můžete také půjčovnu koloběžek pro děti i dospělé.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Petr D.)

Vše, v naprostém pořádku.

Vynikající (Miroslav K.)

Prostředí neskutečné, lesy ze třech stran, cyklistika a pěší procházky s ohledem na profil "Treboňská" dokonalé. Skvělé umístění: 15 km Třeboň, 20 km Jindřichův Hradec a 30 km České Budějovice. Příjezd k hotelu dobře značený, služby dle popisu, personál dokonalý a kuchyně famózní. Doporučuji příjezd autem a kola sebou. Určitě se s manželkou vrátím.

Vynikající (Iveta C.)

Odpovídalo nabídce, byli jsme s ubytováním, stravou i službami velmi spokojeni