Hotel Mohelnice ***

Hotel Mohelnice ***

Smetanova 913/7, Mohelnice
Česká republika

Provozuje společnost:
Hospitality Group s.r.o. IČ: 29383005


605143857

info@travelking.cz

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,1 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
35 km
Sjezdovka
25 km
Běžkování
20 km

O ubytování

Hotel Mohelnice *** se nachází v srdci historického města Mohelnice na západě Moravy. Vydejte se na pohodový pobyt plný výletů a nezapomenutelných zážitků.

Na upomínky na slavnou minulost města narazíte v Mohelnici na každém kroku. Do dnešních dnů se kromě původního půdorysu města zachovaly například zbytky hradeb s baštami a Severní bránou (200 m), kostel sv. Tomáše z Canterbury (250 m) ze 14. století s vysokou štíhlou věží či biskupský hrádek (300 m). Na Kostelním náměstí najdete Čarodějnický domek (300 m), který kdysi sloužil jako vězení a upomíná čarodějnické procesy, které na tomto území probíhaly ve středověku.

Zajímavých míst je plné i okolí Mohelnice. K návštěvě lákají například hrad Bouzov (12 km), hrad Sovinec (32 km), zámek Moravská Třebová (21 km) nebo Javoříčské jeskyně (18 km). Velké oblibě se těší také zámek Losiny (35 km) s expozicí o výrobě papíru, slavné Muzeum olomouckých tvarůžků (4 km) v nedalekých Lošticích nebo levandulový statek v Bezděkově (12 km). Milovníci přírody mohou zamířit do CHKO Litovelské Pomoraví (7 km), po jejímž území vede několik turistických a cyklistických tras.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji typu Klasik s vlastní koupelnou (19 m²). Součástí vybavení je pohodlná postel, WiFi připojení, klimatizace, satelitní televize, fén a kosmetický set. Na některé z pokojů je možné umístit přistýlku.

K dispozici jsou i modernější pokoje Komfort, které jsou také prostornější. Navíc tu nechybí větší výběr polštářů či kávovar na přípravu horkého nápoje.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno pobytu na vás bude v hotelové restauraci čekat snídaně ve formě bufetu s pestrým výběrem teplých i studených pokrmů.

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelu je finská sauna, kde si dokonale prohřejete tělo a odpočinete si od každodenního shonu.

Něco navíc

Hotel nabízí skvělé sportovní zázemí. Najdete zde 2 klimatizované kurty na squash, kurt na badminton a lezeckou stěnu. Za večerní zábavou vyrazte do kuželny se dvěma drahami.