O ubytování

Nedávno zrekonstruovaný Hotel Lesana *** se nachází v příjemném horském prostředí Tater s okouzlujícím panoramatickým výhledem na Lomnický štít a další štíty této nádherné části Slovenska. V hotelu panuje rodinná atmosféra, takže se zde budete cítit jako doma. Kromě nádherných turistických cílů v podobě stoupání na okolní vrcholy zkuste třeba 7 km vzdálenou lanovku na Hrebienok, Astronomický naučný chodník (1,1 km), zabavit se v Tricklandii (6,3 km), poznat Kežmarský hrad (13,8 km) a odpočinout si do AquaCity Poprad (14 km). V zimě oceníte blízkost Ski areálu Tatranská Lomnica (3,5 km).

Kde budete spát?

Pokoje hotelu jsou moderně vybaveny a každý z nich má kromě pohodlných postelí TV a vlastní koupelnu (WC, sprcha). Návštěvníci si zde nemohou vynachválit nádherný výhled z oken hotelu přímo na Tatry.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se ráno nastartujete na výlety či aktivity u bohatých bufetových snídaní, po zbytek dne si zde můžete dopřát dle menu tradiční slovenskou kuchyni s oblíbenými mezinárodními specialitami. Vychutnejte si zde klidně i kávičku s výhledem na Lomničák a večerní oddych v baru.

Kde budete relaxovat?

Wellness centrum v hotelu vám nabízí hned několik možností, jak relaxovat. Ve venkovní části najdete bazén se slanou vodou, ochlazovací káď a venkovní saunu. Další sauny váš čekají ve vnitřní části spolu s vířivkami, tepidáriem a Kneippovým chodníkem.

Wellness centrum rozhodně oceníte po výletu po vysokohorských magistrálách.

Cestujete s dětmi?

V hotelu myslí i na děti, které se můžou vyřádit v novém zábavním centru plném trampolín, skluzavek, balónků a různých her, které si mohou zahrát i spolu s rodiči.

Něco navíc

V hotelu si můžete zkrátit volnou chvíli u stolního tenisu nebo za poplatek u stolního fotbálku a air hockey.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Radomír K.) ( - Česko)

Dobré jídlo, čistý pokoj, wellness, ochotný personál.

Skvělé (Marta G.) ( - Česko)

Příjemný pobyt na krásném místě.

Vynikající (Zuzana Mikulcová M.) ( - Česko)

Ubytování čisté, personál vstřícný, jídlo dobré, doporučuji.