• Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Zrekonstruovaný hotel s parádním výhledem

Hotel Lesana *** se nachází v příjemném horském prostředí Tater s okouzlujícím panoramatickým výhledem na Lomnický štít a další štíty této nádherné části Slovenska. V hotelu panuje rodinná atmosféra, takže se zde budete cítit jako doma.

Pokoje hotelu jsou moderně vybaveny a každý z nich má TV a vlastní sociální zařízení (WC, sprcha). V hotelu si můžete zkrátit volnou chvíli u stolního tenisu nebo za poplatek 0,50 € u stolního fotbálku a air hockey.


Zákazníci Travelkingu si nemohou vynachválit nádherný výhled z oken hotelu přímo na Tatry. Kladně hodnotí také milý personál a velmi chutné jídlo.


Odpočinek v hotelovém wellness

Wellness centrum v hotelu vám nabízí hned několik možností, jak relaxovat. Ve venkovní části najdete bazén se slanou vodou, ochlazovací káď a venkovní saunu. Další sauny váš čekají ve vnitřní části spolu s vířivkami, tepidáriem a Kneippovým chodníkem.

Wellness centrum rozhodně oceníte po výletu po vysokohorských magistrálách.


V hotelu myslí i na děti, které se můžou vyřádit v novém zábavním centru plném trampolín, skluzavek, balónků a různých her, které si mohou zahrát spolu i s rodiči.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Barbora P.)

Krásné, čisté prostředí, vynikající jídlo a milý personál. Určitě doporučuji pro rodiny s dětmi, syn byl nadšený. Byli jsme spokojení a pokud pojedeme do Vysokých Tater tak do tohoto hotelu.

Vynikající (Iveta S.)

Velmi doporučuji tento hotel, prostředí, čistota, ochotny personál, super wellness i strava. Vše bylo jak bylo psáno.

Vynikající (Marie H.)

Pobyt perfektní, příjemný a milý personál hotelu, jídlo, wellness, prostě všechno bylo skvělé.