• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování v Harrachově, centru nekončící zábavy

Láká vás lokalita Krkonoš a hledáte vhodné místo, odkud budete vyrážet každé ráno na výlety? Pak zkuste Hotel Karolína ***, který se nachází v lokalitě ideální pro všechny nadšené turisty. Sídlí v severní části Harrachova, nedaleko Muzea skla a minipivovaru, k lanovce na Čertovu horu odsud dojdete za slabou čtvrthodinku.

Hotel disponuje kapacitou 28 pokojů. Každý z nich má vlastní sociální zařízení, TV a je možné přidat sem přistýlku nebo dětskou postýlku. Samozřejmostí je WiFi připojení.

V hotelu pro vás připraví polopenzi, díky které naberete síly na další dobrodružství. Výhodou je vlastní wellness centrum. Nachází se tady bazén, vířivka a sauna, tedy vše, co potřebujete k relaxaci po náročném dni.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Dana H.)

Prostředí bylo milé. Vše co bylo na kuponu jsme obdrželi, strava byla OK. Vířivka a wellness uspokující. Personál hotelu byl milý.

Vynikající (JINDŘIŠKA S.)

Personál ochotný, snídaně bohaté - velký výběr, večeře polévka + hlavní jídlo - v pořádku. Prostředí hotelu odpovídá udržovanému horskému hotelu. Bazén je soukromý vždy na určitý čas. Saunu masáž jsme nevyužili. Čistota bazénu - spíše okolí bazénu by mohlo být lepší.

Standard (Ludmila H.)

Na chodbach vypnuta topení, snídaně pořád stejný, jako dezert oschla buchta ta byla i k snidani. Masáž nemohla byt uskutečněna, jelikož v den nástupu jiz plno, druhy den jen odpo par terminu. Virivka dobra, bazen malý, vše na objednávku. Už nikdy nepojedeme