• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domáci mazlíček 270 kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření povoleno

  • Platba kartou je možná

Moderní hotel Dalimil *** se nachází v centrální části Prahy, v klidném prostředí pražské čtvrti Žižkov. Má tak naprosto ideální polohu pro vaše každodenní výlety po matičce Praze, současně však nabízí dostatečnou pohodu pro váš odpočinek. Hotel se nachází 5 minut tramvají od historického centra Prahy a cca 600 metrů od Hlavního vlakového nádraží.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ivana A.)

S poskytnutými službami jsme byli spokojeni. Personál hotelu byl příjemný.

Skvělé (Anna M.)

Příjemný a vstřícný personál. Úklid na pokojích zajištěn i v průběhu pobytu (jen nepatrné skvrny na kobercích), pokoj útulný a čisté i společné prostory. Pro milovníky zvířat, koutek s králíky ve venkovních prostorech hotelu. Kuřácký koutek. Obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno. Strava vyvážená k ceně pobytu. Snadná dostupnost do centra Prahy.

Dobré (Jitka S.)

Pokoj neuklizený prach na nábytku, plechovky ve skříni, pet lahve a ponožky pod postelí, vše všude napsáno v různých jazycích, ale čeština nikde a to jsme byli v Praze, uklízečky nechaly otevřený pokoj, naštěstí se nic neztratilo. Jídlo u snídaně velký výběr, ale v jídelně zápach, je to v retro stylu tak asi ze starého nábytku. Sklenice, talíře atd. čisté.