Recenze a hodnocení: Apartmány Celnica (Beskydy)

4,2/5
(Celkem 26 hodnocení)Skvělé
Velké Karlovice, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4/5  
(Blanka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 9. 2018
Prostředí krásné, strava výborná, wellness skvělý a personál též.
4/5  
(František D. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 2. 9. 2018
Ubytovanie bolo super - mali sme veľký apartmán s kuchyňou. Strava nám chutnala a personál bol príjemný.
3/5  
(Marika H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2018
UBYTOVÁNÍ: Dost nás s partnerem zklamalo. Nejsme nijak náročný a neočekávali jsme žádný luxus, ale pořádek na pokoji jim moc nic neříkal. Třeba takový odpadkový koš zapatlaný od marmelády, nebo pokoj jen lehce zametený, aby se neřeklo. V koupelně také nic moc velký úklid před námi neproběhl. Nábytek se dost podobal jako někde na intru ve škole. Hlavně ale, že byla na pokoji TV…JÍDLO: Dobré a opravdu teplé po celou dobu pobytu. PERSONÁL: Ochotný, vstřícný jednání. Snažili se WELLNESS: Žádné wellness nakonec nebylo. Ze začátku pobytu, jsme se o tom s majitelem penzionu chtěli bavit a bylo nám řečeno, že vířivka je mimo provoz a že se možná bude napouštět ke konci týdne. Tak se ale nestalo a ani se nám již o tom majitel penzionu nezmiňoval.
Reakce hotelu
............co na toto říct......Vážená paní Horáková jsme šokováni,co jsme Vám udělali nechutnali Vám snad naše báječné frgály co jste si odvážela domů.....připadalo nám že jste s manželem spokojeni,nikdy ani zmínka nějakého problému ,žádná připomínka vždy vysmátí....musím s vámi nesouhlasit pokoj jste měli v 100% pořádku co se týče úklidu,samozřejmě po vás už to bylo o něco horší dalo nám to vážně zabrat než se po vás uklidilo,ale zvládli jsme to....ono je fakt že pokoje po dobu pobytu neuklízíme ,to že jste si tam "nasvinili" je věc druhá,upřímně nemám rád přetvářky byli jste tu týden .Co se týká jídla děkujeme...věřte že mi dalo práci udržovat jídlo pro vás teplé když jste chodily vždy hluboce poslední jak na snídaně,tak na večeře...:)a kapitola sama o sobě wellness:víte přesně takový typ jako jste byli vy nám vířivku zničil rozbitou šampuskou při hrátkách a my teď pracně čistíme trysky od střepů ,aby jsme mohli welness používat pro naše hosty,nedovedu si představit ty recenze kdyby se někdo pořezal a věřte tomu že ano,proto je mimo provoz......na závěr dobrá rada,začněte šstřit do prasátka a navštivit resorty s 5* ,aby jste byli spokojeni .......pro nás je důležitý fakt že máme spokojené hosty kteří si nehrají na hogo fogo i když by někteří mohli a je důležité pro nás že se k nám opakovaně vrací a takové my rádi vítámes pozdravemza APC Musil
4/5  
(Jaroslav H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2018
Spokojeni strava, personál, doporučit napsat zdravotní stav zákazníka.
5/5  
(Ivana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2018
Ráda bych poděkovala panu Musilovi za velmi dobrá jídla, paní Větrovské, která se starala o zázemí celého penzionu a také Šimonovi za trpělivou obsluhu. Tito lidé jsou velmi ochotní a starostliví. Penzion byl hezký a vše proběhlo jak bylo psáno na voucheru. Byli jsme se vším spokojeni. Byl to hezký týden v Beskydech. Děkujeme Kříž a Vetyšková Brno.
Reakce hotelu
Děkujeme
2/5  
(Josef N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 8. 2018
Očekávali jsme apartmán a dostali jsme malí krcálek kde jsme se sotva mohli otočit. Co se týče naslibovaných služeb tak jsme neměli možnost ani vyzkoušet. Perzonál i strava byla v pohodě.
Reakce hotelu
Vážený pane Němeček,rezervaci jste si udělal 6.8.,tj. 5 dní před plánovaným pobytem ,řekl jsem Vám na rovinu že máme poslední volný pokoj a je to tten nejmenší,co se týče nabídky měli jste vše k dispozici,to že jste ničeho nevyužily za to nemůžeme,když jsem vás ubytovával řekli jste že vám to nevadí že jste přijeli hlavně na kola a ne pobývat na pokoji.nemám rád když se lidé přetvařují a pak napíší takovou recenzi,snažíme se vyjít každému maximálně vstříc....jinak hezkou dovolenou na Oravě.....s pozdravem APC
5/5  
(Zdeňka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 8. 2018
Nádherný velký apartmán s kuchyňkou, čistý bazén, který jsme v horku velice po příjezdu ocenili, chutná polopenze, příjemný personál penzionu.Vyjeli jsme na Javorník a nasbírali si borůvky.
5/5  
(Ilona F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 8. 2018
Byly jsme velmi spokojeni. Personál je velmi ochotný, jídlo dobré. Okolí apartmánu čisté a útulné. Pokoj mě velmi mile překvapil jak je zútulněný cítili jsme se tam jako doma.
5/5  
(Pavlína K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2018
Prostředí krásné, personál velmi příjemný a ochotný, taky výborná strava. Šlo nám hlavně o turistiku, takže po snídani jsme vyrazili a večer přišli. Všude kolem je nádherně. Doporučujeme výšlap na Velký Javorník a rozhlednu Miloňová.
4/5  
(Roman K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2018
Vše O.K. strava byla dobrá a personál ochotný.
4/5  
(Zdeno V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 6. 2018
Strava dobrá, bez pripomienok, ubytovanie. Mal to byť apartmán, asi najhoršia izba, akú tam mali. Na zemi dlažba, izba v tvaru do L, oddelene valendy, stará skriňa, a jedno kreslo. Ale na vyspatie to stačilo, aj keď propagovali apartmány rôznych štýlov. Prístup vedúceho dobrý, prostredie tiež.
4/5  
(Hana J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 6. 2018
Príma.
5/5  
(Miroslava M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 6. 2018
Prostředí hotelu pěkné, obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kuponu. Byli jsme velmi spokojeni s poskytnutými službami. Personál hotelu příjemný,úslužný.
4/5  
(Marcela P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 6. 2018
Všechno fajn, jen masáže ve wellness dělaly učenky 2roč. bez jakéhokoliv odborného dohledu, snažily se ale do profi to mělo daleko a ceny byly profi. Jinak okolí krásné, možnost sportovního vyžití.
Reakce hotelu
Jsem ted trochu na rozpacích,nevím na jakých masážích jste byli ,ale u nás určité ne....????my masáže nenabizime ani neprovozujeme.....byl bych rad kdyby jste chybu napravila.předem dekujeme.APC
4/5  
(Anna S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 6. 2018
Vše co bylo uvedeno v nabídce bylo do puntíku splněno, byli jsme spokojeni s ubytováním, stravou, wellness. Udělali jsme si krásné vycházky na Velký Javorník a rozhlednu Miloňova. Vřele doporučujeme, jedná se o nenáročnou horskou turistiku. Jeden nepříjemný moment jsme ale zažili při nástupu na pobyt a předkládání voucheru. Pan vedoucí požadoval doplatek 100,- Kč za každý den a osobu, se zdůvodněním, že od 1.6. je již letní sezóna. Tento doplatek jsme nezaplatili a dle toho se k nám pan vedoucí také choval (odměřeně).
4/5  
(Pavlína Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 4. 2018
Prostředí ubytování hezké, čisté, strava chutná, porce dostačující, wellness k dispozici po domluvě s milou paní tak jak jsme chtěli. Vše OK. Jen trochu arogantní pán při nástupu k pobytu.
4/5  
(Tomáš V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 4. 2018
Strava dobrá, výlet Kohutka doporučuji.
5/5  
(Věra M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 3. 2018
Velmi čisté ubytování. Příjemný personál. Gastronomický zážitek - borůvkové knedlíky. Poskytované služby v pořádku.
3/5  
(Zita R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 3. 2018
Ubytování spíše jako turistická ubytovna. Pan na recepci nepříliš ochotný, v nabídce je uvedeno neomezené wellness v týdnu - zapomeňte, pouze 1hod, aby se všichni vystřídali. Na koupel v sudu s horkou vodou zapomeňte. Co bychom chtěli za levný poukaz.Paní vedoucí příjemná, jídlo dobré.Známým bych tento pobyt nedoporučil.
Reakce hotelu
Vážená paní ,s vaší recenzí kategoricky nesouhlasím.Co se týká ubytování dostali jste nejmenší pokoj,bohužel byli jste poslední rezervace a zůstal na vás tento pokoj s vlastní televizí a se sociálním zařízením ...tudíž nesouhlasím s turistickou ubytovnou,co se týká wellness řídí se našimi pravidly nelze upřednostnovat jedny ubytované před druhými určitě by se vám nepozdávalo kdyby se na vás nedostalo tudíž to řešíme tak když je plno tak má každý nárok na 1 hodinu přes týden kařdý den pobytu.Hodina provozu wellness tj. vířivka a sauna stojí nákladově 350 kč pro vaši informaci.Horký sud pokud by jste o něj měli eminentní tak si jej objednáte,není v základní nabídce slevokingu....to jste si na voucheru určitě přečetla,cena roztopení sudu a hodina využití je 1350 kč.....nevím o tom že by jste měla o tuto službu zájem.Nemám rád když se někdo před náma přetvařuje ,a pak napíše takovou recenzi.předpokládám že jste očekávala za peníze které jste u nás nechala mnohem víc,je mi to líto ostatní jsou spokojeni a jste rádi za ně.S pozdravem APC
5/5  
(Klara K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 3. 2018
Vše bylo naprosto v pořádku, vše podle popisu na voucheru. Víno bylo velmi kvalitní, dobré, červené suché. Obsluha v restauraci ochotná, příjemná, rychlá.
4/5  
(Irena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 3. 2018
Strava výborná, personál vstřícný, wellness - nedostatečný (sauna málo vytopena, studená voda ve sprše, akorát vířivka - OK, ale pobyt omezen - na 1h denně).
Reakce hotelu
Dobrý den,k vašim připomínkám bych snad dodal jen toto: sauna ve wellnes není klasickou saunou,ale infrasaunou a pokud si necháte otevřené dveře tak není vytopená na potřebnou teplotu,nikdo si nestěžuje,studená vod ve sprše bude asi tím že si ji někdo nastavil na studenou pochopím to když se chce někdo ochladit ,stačilo jen pootočit hlavicí a tekla by teplá,z vlastní zkušenosti to vím a teplá tam teče.......,omezený pobyt ve wellnes na 1 hodinu je pochopitelný je potřeba aby se vystřídali všichni ,ve vašem případě jste měli každý den k dispozici ,myslím si že hodina je dostačující.....ss pozdravem APC
5/5  
(Edita K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 2. 2018
Prostředí hotelu bylo standardní, ale perfektně čisté. Vše, co bylo na kuponu uvedeno, jsme obdrželi, saunu a výřivku jsme mohli využívat nad rámec. Personál byl velmi milý, vstřícný. Strava klasická česká, výborná zelňačka.
5/5  
(Zdeněk M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 2. 2018
Líbilo se, spokojenost s personálem, strava vynikající, rovněž wellness. Lyžování na Kyčerce a Razuli, případně výlet na Pustevny - ledové sochy!
4/5  
(Tomáš F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 1. 2018
Prostředí bylo útulné, všechno co bylo uvedeno jsme dostali. Stravování bylo výborné a personál příjemný.
4/5  
(Kateřina Silná S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 1. 2018
Musím hodnotit velmi kladně. Neskutečně ochotný personál, příjemné prostředí, velká spokojenost. Není to ale pro ty, kteří vyžadují 100% komfort, např: wellness má studenou podlahu ,...( to nám ale vůbec nevadilo :-) ) Díky za super dovču.
Reakce hotelu
Děkujeme,rádi vás kdykoliv zase rádi uvidíme,
3/5  
(Lukáš M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 1. 2018
Prostředí, ubytování a jídlo bylo super. Jen ochota neexistující. Bylo psáno jídlo výběrem s menu, což nebylo. Neomezené wellness také ne.
Reakce hotelu
Vážený pane,vždy v den příjezdu nejde jídlo výběrem z menu ,je dané .Na další dny si můžete samozřejmě vybírat,ale máme dané že výběrem od 12-ti osob,nelze dávat výběrem pro 2 osoby.u vás byl problém od samého začátku,když někdo je vegetarián není problém se na něj připravit stačilo napsat pokud nekomunikujete tak se nedivte,neomezené wellness ano každý den je k dispozici vyhrazujeme si 1 den jako sanitární,to by jste mohl pochopit jelikož dokážeete si představit jak wellness vypadá po několika párech.........:( kteří se ve wellness vystřídají.Když jsme spolu mluvily chtěl jste wellness jen první den,druhý půjdete lyžovat.S pozdravemMusil

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet