Vydejte se na pohodovou dovolenou do nedávno zmodernizovaného Hotelu Belaria Resort *** v Hradci nad Moravicí. Dopřejte si relax v hotelovém saunovém světě a wellness a pochutnejte si na polopenzi. Na děti čeká bohaté vyžití na zahradních atrakcích a v dětském koutku.

Ověřeno Travelkingem

“Skvělý pobyt - prostředí hotelu i jeho okolí bylo moc příjemné. V nabídce bylo velké množství aktivit, spokojená jsem byla i s milým personálem a výborným pivem. Pobyt doporučuji a ráda se sem vrátím.”

Zuzana Andělová - Zákaznická podpora
Osobně ověřeno v: Říjnu 2020

O ubytování

Hotel Belaria Resort *** leží nedaleko pohádkového zámku Hradec nad Moravicí, Bílého zámku a Bílé věže (1,9 km). Ponořte se do absolutního klidu a pohody a odpočiňte si v hotelu obklopeném přírodou, zámeckými loukami a lesy. V roce 2016 prošel hotel kompletní rekonstrukcí, takže se můžete těšit na moderní interiér. Na výlet se vydejte do přírodní rezervace Hvozdnice (9 km), krásného městečka Opavy (10 km) nebo aquaparku Kravaře (16 km).

Kde budete spát?

Ubytování budete v jednom z 54 pokojů. Dvoulůžkový pokoj je vybavený televizí, WiFi připojením, miniledničkou a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Každý den si pochutnáte na snídaních formou bufetu a lahodných večeřích. Ochutnejte místní speciality připravené z těch nejkvalitnějších surovin. Restaurace se hlásí k podnikům, které jsou tzv. „baby friendly", umožňuje tedy maminkám pohodové posezení se svými malými dětmi v příjemné atmosféře.

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelového areálu je nově vybudované špičkové wellness centrum. Právě zde si užijete své zasloužené chvíle oddychu. Hýčkejte své tělo ve vnitřním bazénu, vířivce, saunovém světě s finskou a infra-solnou saunou nebo během masáží. V létě je k dispozici také venkovní bazén.

Cestujete s dětmi?

V hotelu jsou k zapůjčení společenské hry, což je pro rodinnou dovolenou ideální. Děti jistě uvítají zábavnou dětskou hernu.

Hotel Belaria Resort ***

Hotel Belaria Resort ***

Žimrovická 663 , Hradec nad Moravicí
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,3 km
Zastávka
10 km