Těšínské Beskydy, známé také jako Slezské Beskydy, jsou nádhernou oblastí ideální pro milovníky přírody, turistiky i cyklistiky. Vydejte se sem i vy a kromě poznávání české strany Beskyd zavítejte také do Polska či na Slovensko. Pension Lomná nabízí útulné pokoje a také stravování formou polopenze.

O ubytování

Pension Lomná se nachází v obci Dolní Lomná v nejvýchodnějším cípu České republiky v blízkosti hranic s Polskem a Slovenskem. Okolí tvořené malebným údolím Slezských Beskyd je ideální pro výlety pěšky i na kole.

Přímo v Dolní Lomné můžete navštívit zážitkové centrum URSUS, které vám představí hory i zdejší ekosystém. Za nedotčenou přírodou se vydejte do Přírodní rezervace Mionší, po jejímž unikátním území vás provede naučná stezka. Nedaleký Jablunkov (7 km) je nejvýchodnější obcí Česka. Dominantou Jablunkova je historické náměstí s kašnou, novogoticky upravený kostel Božího těla a Starý klášter, kde objevíte Světové muzeum a knihovnu Bible.

Během léta vyrazte za osvěžením zábavního centra Ameryka (8 km) s koupalištěm, lanovým centrem a minigolfem. Milovníky zimních sportů nadchnou upravované běžecké trasy a tři lyžařská střediska: Mosty u Jablunkova (9 km), Ski areál Severka (15 km) a Kempaland v Bukovci (20 km).

Kde budete spát?

Během pobytu si odpočinete v pohodlně zařízeném dvoulůžkovém pokoji s výhledem do přírody. V pokoji najdete masivní borovicové postele, plastová okna a nábytek pro uložení vašich věcí. K vybavení dále patří klimatizace, WiFi připojení, televize, lednice, rychlovarná konvice a samozřejmě také vlastní koupelna s ručníky a župany.

Na čem si pochutnáte?

V příjemné restauraci s terasou na vás bude každé ráno čekat snídaně, která má dle obsazenosti bufetovou, nebo servírovanou formu. Perfektním zakončením každého dne pobytu bude večeře, která probíhá opět dle obsazenosti jako bufet, nebo menu s možností výběru.

Pension Lomná

Pension Lomná

Dolní Lomná 70 , Dolní Lomná
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,3 km
Aquapark
10,7 km
Sjezdovka
0,7 km