• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 250 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Resort se stylovými pokoji a ekofarmou

Hotel Resort Stein *** leží v obci Skalka jen 3 km od Františkových Lázní. Krásně si tu odpočinete díky spojení s okolní přírodou, zároveň se můžete těšit i na wellness. Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, SAT TV, trezorem a ledničkou. Vybavené jsou v různých stylech od rančového po luxusní.

V restauraci se podávají tradiční české i mezinárodní pokrmy, v létě můžete posedět na terase a těšit se na grilování.

Hotel má také vlastní ekofarmu a minizoo, kde si můžete také domluvit vyjížďky na koních jak v anglickém, tak i ve westernovém stylu. Pro dětské jízdy jsou k dispozici poníci.

Hýčkání v hotelovém wellness

Hotelové wellness je tu pro vaše chvíle oddechu a regenerace. Navštivte finskou saunu nebo vířivku s teplou vodou. Pokud máte náladu na něco netradičního, doporučujeme danárium, kombinaci sauny a parní lázně. Na koho je sauna příliš horká, může vyzkoušet římskou aroma lázeň o teplotě 35° - 60° C, rozhodující je zde takřka 100% vlhkost vzduchu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Olga J.)

Resort má dobrou výchozí polohu na výlety pěšky. Do Františkovských lázní 5 km, do Chebu to samé. Personal velice příjemný a ochotný. Pobyt doporučuji všem.

Vynikající (Radmila H.)

Maximální spokojenost, ochotný a vstřícný personál, jídlo výborné. Doporučujeme.

Vynikající (Vladimíra K.)

Moc příjemný pobyt v přírodě, vše naprosto skvělé. Čisté, krásné pokoje, velká postel s příjemnými polštáři i dekami, hodně programů v TV. Krásný dřevěný nábytek, Jídlo naprosto excelentní, hlavně rozmanitost snídaní. Personál také skvělý. Pěšky jsme došli přes les do Chebu (asi 3 km) a druhý den do Františkových lázní (asi 3 km). Pobyt se prostě vydařil.