Nechte se rozmazlovat ve wellness Hotelu Villa Dino *** a dopřejte si vydatný odpočinek blízko centra proslulého lázeňského města. Těšte se na chutnou polopenzi, welcome drink a až 5 procedur v rámci balíčku. Těšit se můžete na různé koupele, zábaly i masáž.

O ubytování

Kde jinde si odpočinete lépe než ve vyhlášených Mariánských Lázních? Pokud potřebujete načerpat nové síly, vyražte do Hotelu Villa Dino ***, kde se o vás perfektně postarají. Hotel má také skvělou polohu, najdete ho přímo v centru města. K hlavní kolonádě s léčivými prameny a Zpívající fontáně je to 1,9 km, v blízkém okolí se také nachází mnoho známých léčivých pramenů, například Rudolfův pramen (1,2 km). Kromě těchto míst však nevynechte ani Mecséryho vyhlídku (2 km) či Obůrku Hvozd (2,9 km). Na delší výlet se vypravte na zámek Kynžvart (9,5 km) či do Slavkovského lesa (22,2 km). Skvělou volbou jsou Mariánské Lázně také pro zimní pobyt, kdy si můžete dovolenou zpříjemnit zimními sporty ve Skiareálu Mariánky (1,5 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích, které jsou nově zrekonstruované. Disponují vlastní menší TV, pohodlným posezením a koupelnou s WC, sprchovým koutem a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Na dobrotách si pochutnáte v hotelové restauraci, kde vaří tradiční české pokrmy. Právě zde se také servíruje polopenze.

Kde budete relaxovat?

Novou energii načerpáte v hotelovém wellness centru, kde se o vás postarají profesionálové. Perfektní relaxaci vám tak zajistí například klasická masáž, parafínový či konopný zábal a mořská nebo uhličitá koupel.

Hotel Villa Dino ***

Chebská 244 , Mariánské Lázně
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100-200 Kč/noc - dle velikosti
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od lázní
1 km
Zastávka
100 m
Sjezdovka
1,5 km

Tipy na výlet

Mariánské Lázně Tip na výlet

V Mariánských Lázních vás čekají proslulé lázeňské parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, mnoho kulturního i společenského vyžití a především několik desítek léčivých pramenů. Nejznámějšími jsou Ferdinandův, který byl také úplně prvním využívaným pramenem, dále Lesní pramen a Ambrožův. K pitným kúrám slouží prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Mariánské Lázně se vždy těšily oblíbenosti u slavných osobností a šlechty. Za zmínku stojí například anglický král Eduard VII nebo skladatel J. W. Goethe. Dnes jsou druhými největšími českými lázněmi.

Co patří mezi skvosty Mariánských Lázní?

  • Zpívající fontána
  • Hlavní lázeňská kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandova pramene

Navštivte také Park Boheminium. Můžete zde obdivovat miniatury českých památek. K procházkám jsou ideální Skalníkovi sady, park u Lesního pramene nebo vycházková trasa Královská cesta.

Pokud se chcete vydat na výlet mimo město, doporučujeme hrad Loket nebo hrad a zámek Bečov nad Teplou, kde se nachází relikviář svatého Maura.

Více informací
Park Boheminium
Zámek Kynžvart
Městský bazén