Užijte si dokonalý odpočinek během týdenního pobytu v horské přírodě Jeseníků. Priessnitzovy lázně jsou vyhlášené klimatické a léčebné lázně, ve kterých si užijete různé procedury, procházky po krásné přírodě i chutnou polopenzi. Ubytováni budete ve 4* Hotelu Priessnitz v pokoji Standard. Přímo v Jeseníku si navíc můžete i zalyžovat, svah Vojenské lázeňské léčebny je vzdálený jen cca 600 m.

O ubytování

Hotel Priessnitz **** je se svou budovou postavenou ve stylu vídeňského neoklasicismu dominantou Priessnitzových léčebných lázní, potažmo celého města Jeseník. Hotel se nachází v klidné části města v obklopení vrcholů Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Okolí nabízí spoustu možností volnočasových aktivit. Pouze pár minut chůze je to na minigolf (300 m), do balneoparku (400 m) či do Muzea V. Priessnitze (200 m). V zimě můžete otestovat i nedaleké ski areály a jeden malý svah najdete přímo u lázní (550 m).

Ochuzeni nezůstanete ani o celou řadu zajímavých výletních cílů. Zdolat můžete například protilehlý Studniční vrch (3,5 km), na jehož svazích se nachází na 80 lázeňských pramenů. Vystoupejte na rozhlednu Zlatý Chlum (6,3 km) a užijte si výhled do okolí, projděte si naučnou stezku Rejvíz (10,4 km) k rašeliništi Velké mechové jezírko nebo se vydejte do Jeskyní Na Pomezí (4,6 km), největšího jeskynního systému vzniklého rozpuštěním mramoru v ČR.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortních jedno či dvoulůžkových pokojích Standard. Vybaveny jsou pohodlným lůžkem, satelitní televizí, telefonem, posezením a vlastní koupelnou. Většina pokojů má také ledničku a balkon.

Na čem si pochutnáte?

V jídelně Priessnitz se podávají vynikající pokrmy připravované v souladu s principy zdravé, pestré a racionální stravy. Svůj oblíbený nápoj či kávu si hosté mohou dopřát v denním baru.

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelu je zázemí pro procedury a wellness s vířivkou, bazénem a saunovým světem. Dopřát si můžete mnoho druhů masáží a léčebných či kosmetických procedur jako jsou koupele, zábaly, vodoléčba a další. Také je možné docházet na inhalace do Lázeňského domu Bezruč *** a v areálu lázní najdete i akupunkturu, speciální indonéské masáže nebo solnou jeskyni.

Ve volném čase si projděte i lesopark s krásným balneoparkem, ve kterém jsou přírodní lázně horních a dolních končetin, koupel nohou s akupresurou, Priessnitzova lavička s bazénkem a Priessnitzovy střiky a Slunné lázně.

Cestujete s dětmi?

Pro malé hosty je připraveno venkovní dětské hřiště.

Něco navíc

O zábavu během pobytu bude postaráno. Můžete si zde zahrát tenis, kulečník, minigolf či discgolf.

Hotel Priessnitz ****

Hotel Priessnitz ****

Priessnitzova 299/12 , Jeseník
Česká republika

Provozuje společnost:
Priessnitzovy léčebné lázně , a.s. IČ: 45193452


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 13:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Placené parkování - více informací o ceně v sekci Příplatky.

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Půjčovna kol
Wellness
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
45 m
Sjezdovka
7,7 km
Běžkování
0,4 km