Kousek od historické Kroměříže naleznete Wellness Penzion Zlobice ***+, ve kterém na vás čeká nejen vstup do wellness centra s vířivkou a saunou, ale také výborné snídaně formou bufetu, 20% sleva na večeře, procedury (masáž a zábal), bowling i tenis.

O ubytování

Wellness Penzion Zlobice ***+ najdete jen 6 km od historického města Kroměříž. Jedno z těch nejzajímavějších a nejkrásnějších výletních míst, která můžete navštívit, pokud se zde ubytujete, je Arcibiskupský zámek s Květnou a Podzámeckou zahradou (6,7 km). Tímto to však ani zdaleka nekončí, projděte se i k Chrámu sv. Jana Křtitele (6,3 km), o něco dále pak k Větrnému mlýnu ve Velkých Těšanech (14 km) či na Rozhlednu Brdo (20 km).

Kde budete spát?

Moderní, elegantní pokoje penzionu jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou, WiFi připojením, trezorem, posezením a vlastní koupelnu se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

Součástí budovy je restaurace pro veřejnost s domácí kuchyní, kde si každý den můžete vybrat obědové menu. K dispozici je i salónek, kde se podávají snídaně a večeře.

Kroměříž Tip na výlet

Město uprostřed Moravy si pro množství historických památek a architektonických skvostů vysloužilo nejen přezdívku "Hanácké Athény", ale i zápis na Seznam světového dědictví UNESCO. Srdcem města je Velké náměstí, kde můžete prozkoumávat malebné uličky a podloubí. K posezení zvou útulné kavárny a restaurace. Uprostřed náměstí stojí barokní mariánský sloup, kašna a nejvýznamnější budovou je radnice s věží.

Co patří k nejatraktivnějším místům Kroměříže?

  • Arcibiskupský zámek Kroměříž
  • Podzámecká zahrada
  • Květná zahrada

Za návštěvu stojí i vinné sklepy pod zámkem nebo muzeum známého kroměřížského rodáka Karla Kryla. Nenajdete v něm osobní předměty zpěváka ani pikantnosti z jeho soukromí. Expozice vás přímo vtáhne mezi jeho myšlenky a nechá vás prožít všechny emoce, které umělec vkládal do svých písní. Zábavu pro celou rodinu zase objevíte v zrcadlovém bludišti s více než 300 zrcadly s řízeným osvětlením, které optické iluze ještě umocní.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Ubytováním a stravováním nabídka služeb zdaleka nekončí. Penzion má vlastní wellness centrum s vířivkou, finskou, bylinkovou a infra saunou a relax zónou. Můžete si tu dopřát i masáže a zábaly nebo léčebnou proceduru Kneippův chodník. Dále vás čekají dvě bowlingové dráhy s UV osvětlením, kde skvěle zakončíte den plný výletů.

Wellness Penzion Zlobice ***+

Zlobice 45 , Zlobice
Česká republika

+420 724 794 224

recepce@penzionzlobice.cz

Check In
14:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
15 m