Jestli toužíte po opravdovém odpočinku, jeďte do Mariánských Lázní do Wellness Hotelu La Passionaria **** a nechte zde zrelaxovat vaše tělo i mysl. Kromě snídaní se těšte na relaxační masáž, vonnou koupel a slevu na další procedury. K tomu všemu dostanete neomezený vstup na městský bazén a láhev kvalitního vína na pokoji.

O ubytování

Wellness Hotel La Passionaria **** objevíte v klidné části Mariánských Lázní uprostřed parků a přitom jen 10 minut chůze od Zpívající fontány v lázeňském centru a 500 m od Hlavní třídy města. Pitnou kúru budete moci zahájit jen několik metrů od hotelu u minerálních pramenů na slavné Ferdinandově kolonádě.

Kde budete spát?

Ve zrekonstruovaném hotelu je celkem 15 luxusních, prostorných a moderních studií a apartmánů. Ubytováni budete ve studiu Komfort (50 m2), které mají kompletně vybavenou kuchyňku včetně elektrospotřebičů a vlastní koupelnu s toaletou, županem, pantoflemi, fénem a kosmetickými potřebami. K dispozici vám bude samozřejmě také satelitní televize, WiFi připojení, trezor, telefon a sofa s konferenčním stolkem, některé pokoje mají také balkon.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně formou bufetu si vychutnáte přímo v hotelové restauraci. Před večeří se vždy trochu projdete, za což budete u stolu jedině rádi. V partnerské vyhlášené restauraci vzdálené cca 200 m od hotelu vás totiž čekají vynikající večeře o několika chodech.

Kde budete relaxovat?

Profesionální masérna, hydromasážní perličkové vany s chromoterapií, infrasauna i unikátní koupelové vany z modřínu se nachází v suterénu Wellness Hotelu Holistic La Passionaria **** a jsou dostupné výtahem ze všech pater pokojů.

Něco navíc

Především senioři uvítají také hotelový transfer z/na nádraží.

Wellness Hotel La Passionaria ****

Wellness Hotel La Passionaria ****

Zeyerova 244/4 , Mariánské Lázně
Česká republika

+420 777 913 328

residence@lapassionaria.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od lázní
1 km
Zastávka
1,3 km
Aquapark
1 km
Sjezdovka
1,5 km