Jestli toužíte po opravdovém odpočinku, jeďte do Mariánských Lázní do Wellness Hotelu La Passionaria **** a nechte zde zrelaxovat vaše tělo i mysl. Kromě polopenze se těšte na relaxační masáž, vonnou koupel a slevu na další procedury. K tomu všemu dostanete neomezený vstup na městský bazén a láhev kvalitního vína na pokoji.

O ubytování

Wellness Hotel La Passionaria **** objevíte v klidné části Mariánských Lázní uprostřed parků a přitom jen 10 minut chůze od Zpívající fontány v lázeňském centru a 500 m od Hlavní třídy města. Pitnou kúru budete moci zahájit jen několik metrů od hotelu u minerálních pramenů na slavné Ferdinandově kolonádě.

Kde budete spát?

Ve zrekonstruovaném hotelu je celkem 15 luxusních, prostorných a moderních studií a apartmánů. Všechny mají kompletně vybavenou kuchyňku včetně elektrospotřebičů a vlastní koupelnu s toaletou, županem, pantoflemi, fénem a kosmetickými potřebami. K dispozici vám bude samozřejmě také satelitní televize, WiFi připojení, trezor, telefon a sofa s konferenčním stolkem, některé pokoje mají také balkon.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně formou bufetu si vychutnáte přímo v hotelové restauraci. Před večeří se vždy trochu projdete, za což budete u stolu jedině rádi. V partnerské vyhlášené restauraci vzdálené cca 200 m od hotelu vás totiž čekají vynikající večeře o několika chodech.

Kde budete relaxovat?

Profesionální masérna, hydromasážní perličkové vany s chromoterapií, infrasauna i unikátní koupelové vany z modřínu se nachází v suterénu Wellness Hotelu Holistic La Passionaria **** a jsou dostupné výtahem ze všech pater pokojů.

Něco navíc

Především senioři uvítají také hotelový transfer z/na nádraží.

Wellness Hotel La Passionaria ****

Zeyerova 244/4 , Mariánské Lázně
Česká republika

+420 777 913 328

residence@lapassionaria.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od lázní
1 km
Zastávka
1,3 km
Aquapark
1 km
Sjezdovka
1,5 km

Tipy na výlet

Zpívající fontána Tip na výlet

Už jste slyšeli fontánu zpívat? Ta, která se nachází na kolonádě Maxima Gorkého to umí! Poprvé se rozezněla 30.4.1986 za tónů ze skladby Petra Hapky. Od té doby zde díky proudům a pramínkům z trysek můžete každou lichou hodinu zažít jedinečný hudební zážitek. Představení je ve večerních hodinách doplněné i o scénické osvětlení. V okolí fontány najdete několik monumentů a také Křížový, Rudolfův a Karolínin pramen.

Doba provozu:

  • Slavnostní zahájení je vždy 30. dubna ve 21.00 hodin a ukončení představení je na přelomu října a listopadu.
Více informací
Mariánské Lázně
Slavkovský les
Park Boheminium