Vydejte se poznat krásu Beskyd a ubytujte se v malebném městečku Ostravice v Hotelu Zlatý Orel Ostravice ****. Těšit se můžete na snídaně formou bufetu, welcome drink a privátní wellness s bazénem, saunou a šungitovou jeskyní. Na výběr máte pokoje Turist, Standard či Rodinný, který je opravdu prostorný. Na dosah budete mít krásná turistická lákadla.

O ubytování

Zámecký Hotel Zlatý Orel Ostravice **** je rodinný, horský hotel ležící uprostřed rozlehlé zahrady s nádherným výhledem do okolí. Najdete jej 40 km od Ostravy, pod Lysou Horou – nejvyšší horou Beskyd, v obci Ostravice a je naprosto ideálním místem pro rodiny s dětmi, páry, milovníky turistiky i lyžování. Navštivte vodní nádrž Šance (2,5 km) anebo se vydejte na Pustevny (20 km). V zimě vás potěší blízkost Golf & Ski Resortu Ostravice (5,5 km) nebo vyhlášeného skiareálu Bílá (13,4 km).

Kde budete spát?

Všechny pokoje jsou promyšleny do posledního detailu a mají skvělý styl. Pokoje Turist jsou situované v podkroví hotelové části Zámeček a naleznete v nich dvě oddělená lůžka, televizi, telefon a koupelnu se sprchovým koutem.

Pokoje Standard a Rodinné se nachází v částech Zámeček a Vila a jsou vybaveny manželskou postelí, LCD televizí, telefonem a koupelnou s vanou či sprchovým koutem. Rodinné pokoje mají navíc jedno či dvě pevná lůžka navíc - ideální pro pobyt s celou rodinou.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace nabízí stálé menu, víkendové sezónní menu, rychlé občerstvení pro turisty i prvotřídní nabídku vín z Vinařství Kvapil. V létě se můžete najíst také na venkovní terase.

Kde budete relaxovat?

V hotelu naleznete také wellness část se saunou, bazénem s tryskami a protiproudem i možností masáží. Velkou specialitou je zdejší šungitová jeskyně – jedna ze dvou v České republice.

Cestujete s dětmi?

Na venkovním dětském hřišti se zabaví menší i větší děti.

Hotel Zlatý Orel Ostravice ****

Hotel Zlatý Orel Ostravice ****

Ostravice 242 , Ostravice
Česká republika

+420 736 500 090

hotel@zlatyorel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
2,2 km
Zastávka
0,8 km
Sjezdovka
3,5 km