Brno je město mnoha tváří a nemusíte být zrovna obklopeni rušnými ulicemi, abyste si je užili. Ubytujte se v Penzionu Kadlcův mlýn v krásném údolí s lesy a rybníky, odkud se autem či dopravou snadno dostanete do centra. Bohaté snídaně jsou v ceně.

O ubytování

Ubytujte se v Penzionu Kadlcův mlýn v krásném Mariánském údolí v obklopení přírody, zároveň však stále s dobrou dostupností do města Brna. V bezprostřední blízkosti penzionu najdete lesnatou krajinu a několik jeskyní, ale také oblíbenou bobovou dráhu a rybník, který přijde vhod zejména v létě. Do samotného centra Brna se skvosty jako Vila Tugendhat, Petrov či Špilberk je to z penzionu 9 km, k Brněnské přehradě či ZOO pak 19 km. Na trochu delší výlet si zajeďte k Hradu Veveří 27 km.

Kde budete spát?

Penzion Kadlcův mlýn stojí na původním půdorysu stejnojmenného mlýna, který zde fungoval bezmála tři století. Můžete se tedy těšit i na jedinečnou atmosféru. Penzion nabízí pohodlné dvou a třílůžkové pokoje s vlastní koupelnou se sprchovým koutem.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si pochutnáte na bohaté kontinentální snídani. Na oběd či večeři můžete vyrazit do jedné ze dvou okolních restaurací, které jsou vzdálené jen 500 m.

Kadlcův mlýn

Kadlcův mlýn

Mariánské údolí 3 , Brno
Česká republika

+420 544 217 996

kadlcuvmlyn@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Dětské hřiště

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
9 km
Vzdálenost od jezera
0,2 km
Zastávka
1,2 km
Aquapark
14,7 km

Tipy na výlet

Brno

BrnoTip na výlet

Brno, neboli Štatl či Oltec, jak říkají městu místní, je moravská metropole světového významu, i přesto si však zachovává skvělou přátelskou atmosféru a přivítá vás něžnou, mateřskou náručí. Ať už toužíte po klidu, kulturních zážitcích či zajímavých památkách, v Brně se vám dostane dost ode všeho. Město žije různými festivaly, je domovem slavných divadelníků i hudebníků, prvotřídních restaurací a hospůdek. V Brně se rozhodně nudit nebudete.

Co nevynechat při návštěvě Brna:

  • Hrad Špilberk
  • Katedrálu sv. Petra a Pavla
  • Vilu Tugendhat, památku UNESCO
  • Navštivte také Labyrint pod Zelným trhem, Starou radnici s tzv. brněnským drakem v průchodu a vyhlídkovou věží, Kostnici u sv. Jakuba nebo Hvězdárnu a planetárium Brno.

Na své si přijdou i milovníci přírody. Vydejte se k Brněnské přehradě, kde je k dispozici několik pláží, sportovišť i půjčovna šlapadel. Nezapomenutelný zážitek si odnesete z plavby výletní lodí, která Vás zaveze třeba až ke hradu Veveří. Kousek od přehrady se nachází brněnská ZOO.

Více informací
Brněnská přehrada
Brněnská přehrada
Hrad Špilberk
Hrad Špilberk
10-Z Bunker
10-Z Bunker