Ubytujte se v Hotelu Subterra *** v městečku Ostrov poblíž Karlových Varů, Františkových Lázní i Mariánských Lázní a užijte si skvělý pobyt plný poznávání a odpočinku. V ceně máte polopenzi, vstup do wellness centra a také slevy na vstupy do aquaparku, muzea voskových figurín a muzea Tajných spolků.

O ubytování

Hotel Subterra *** najdete v Ostrově mezi Karlovými Vary a Jáchymovem, tedy v západočeském lázeňském trojúhelníku a v podhůří Krušných hor zároveň. Jedná se o výjimečnou lokalitu, z důvodu krásných památek i přírody v okolí. Celoročně se vydejte poznávat krásy Karlových Varů (16 km) či Jáchymova (3,3 km). V létě pak navštivte hrad Loket (28 km) či zámek Bečov (40 km) nebo se vydejte na výšlap na Klínovec (15,4 km) a další vrchy Krušných hor. V zimě se na lyžovačku vydejte opět na Klínovec, kde najdete parádní lyžařské středisko.

Kde budete spát?

Hotel poskytuje skvělé ubytování, k dispozici je 27 pokojů, v každém najdete LCD satelitní televizi, WiFi připojení a koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou a WC.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je Duck Restaurant, kde si pochutnáte na tradičních jídlech české kuchyně

Krušné hory Tip na výlet

Pohoří Krušné hory tvoří přirozenou hranici mezi severozápadními Čechami a německým Saskem a táhne se do délky až 130 km. Německý název Erzgebirge bychom mohli přeložit jako Rudohoří, což značí, že se zde vyskytují naleziště rudy. Těžební průmysl je proto v Krušných horách dost rozšířený. Zdejší příroda není kvůli tomu ideální pro různorodá zvířata, stále však stojí za vidění. Vystoupejte na Klínovec (1 244 m), Božídarský Špičák či Plešivec a budete se cítit jako páni světa.

Co byste neměli vynechat při návštěvě Krušných hor?

  • Božídarské rašeliniště
  • Rozhledna Klínovec
  • přírodní park Přebuz

    Přes celé Krušné hory se můžete vydat po 242 km dlouhé Krušnohorské magistrále. S dětmi se vypravte na Ježíškovu cestu. Naučných, turistických a cyklo stezek je zde nespočet.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Těšte se také na krásné wellness centrum, ve kterém načerpáte novou energii. Najdete zde finskou či infra saunu, páru, vířivku, masážní sprchy a odpočinkovou místnost.

Hotel & Restaurant Subterra ***

Horní Žďár 1 , Ostrov
Česká republika

+420 353 892 685

subterra@westbohemiahotels.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
20 m
Vzdálenost od lázní
3 km
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
5,6 km