Parádní lokalita lázeňského trojúhelníku

Hotel Subterra *** najdete v Ostrově mezi Karlovými Vary a Jáchymovem, tedy v západočeském lázeňském trojúhelníku a v podhůří Krušných hor zároveň.

Hotel poskytuje komfortní ubytování, k dispozici je 27 pokojů, v každém je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC, LCD TV/SAT a WiFi. Součástí hotelu je Duck Restaurant, kde si pochutnáte na tradičních jídlech české kuchyně.

Těšte se také na krásné wellness centrum, ve kterém načerpáte novou energii. Najdete zde finskou či infra saunu, páru, vířivku, masážní sprchy a odpočinkovou místnost.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jaroslav V.) ( - Česko)

Hotel nově po rekonstrukci, velmi povedené. Wellness je menší, asi problém při větším počtu hostů. Personál ochotný a vstřícný.

Skvělé (Dana S.) ( - Česko)

Prostředí příjemné, příjemní lidé, dostali jsme všechny bonusy, akorát bych uvítala, kdyby k nim bylo podáno alespoň malé vysvětlení. Nevěděli jsme co můžeme očekávat od kuponu na Klínovci- Sport areál. Jídlo dobré, někdy by mohlo být k večeři i trochu lehčí. Uvítala bych možnost, kdy by byl jídelníček přizpůsoben zdravotním potřebám klienta. Chápu, ale že v současné chvíli to nebylo možné, jelikož někdy vařili pouze pro nás, hotel nebyl obsazen.

Vynikající (Leoš S.) ( - Česko)

Moc pěkné wellness v podzemí hotelu. Příjemná obsluha. Pokoje čisté s veškerým potřebným zařízením.