Nově zrekonstruovaný hotel v 1 000 metrech nad mořem, na Šumavě, hned u sjezdovky a kousek od Boubínského pralesa. Předpoklad pro krásnou dovolenou v přírodě! A co teprve, když k tomu dostanete neomezený vstup do hotelového bazénu, víno na pokoji a výtečnou polopenzi? Vrátíte se odpočatí, plní zážitků a nového životního elánu.

O ubytování

Malebná vesnice Kubova Huť na Šumavě skýtá jeden krásný, rodinný, nedávno zrekonstruovaný hotel –⁠⁠ Hotel Kristian *** a vy se tak můžete těšit na moderní ubytování v horách se špetkou wellness a sportovních aktivit.

Necelých 10 km od hotelu se krásnou, asi tříhodinovou pěší procházkou dostanete do unikátního pralesa Boubín se svou dominantní Boubínskou rozhlednou. Trasa se dá zvládnout i na kole, stejně jako několik desítek dalších cyklostezek, kterými je tato oblast Šumavy protkaná. Dále stojí za návštěvu Stezka v korunách stromů Neuschönau, zapůjčení horských koloběžek anebo aquapark ve Waldkirchen. V zimě si zde samozřejmě můžete zalyžovat, ať už na sjezdovce Kubova Huť hned u hotelu, anebo si zajet přibližně 20 km do Mitterdorfu.

Kde budete spát?

Přivítá vás 40 nově zrekonstruovaných pokojů s kapacitou cca 100 lůžek, v nichž najdete masivní nábytek, posezení, vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. V pokojích máte ve většině případů možnost přistýlky.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace se za velmi krátkou dobu stala vyhlášenou v okolí. Jak by taky ne, když klade důraz na prvotřídní suroviny, nejlépe z lokálních zdrojů, poctivou přípravu a osvědčené receptury. Bohaté bufetové snídaně i servírované večeře si tedy maximálně užijete.

Kde budete relaxovat?

Pro váš naprostý komfort a relaxaci je vám po celý den k dispozici vnitřní vyhřívaný bazén na příjemných 27 °C.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je k dispozici velká dětská herna s mnoha prolézačkami, skluzavkami a jinou zábavou.

Něco navíc

Že jste nikdy neslyšeli o diskgolfu? Tady máte rovnou možnost si jej na vlastním diskgolfovém hřišti vyzkoušet a odreagovat se tak klidně s celou rodinou u zábavné sportovní aktivity.

Hotel Kristian ***

Kubová Huť 26 , Kubová Huť
Česká republika

+420 380 423 099

info@kristian1000.cz

Check In
15:00 - 19:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,2 km
Aquapark
38 km
Sjezdovka
0 m