Užijte si naprosto revitalizující dovolenou v luxusním Spa Resortu Tree of Life **** ve městě Lázně Bělohrad. Dopřejte si pobyt v moderních, nadstandardně vybavených pokojích, bohatou polopenzi formou zdravého bufetu a místní vyhřívaný bazén s masážními tryskami, wellness i moderní fitness naprosto bez omezení.

O ubytování

Luxusní, moderní čtyřhvězdičkový Spa Resort Tree of Life **** se nachází ve městečku Lázně Bělohrad, poblíž města Dvůr Králové nad Labem. Jedná se o velmi komplexní wellness a sportovní centrum, v němž dokonale zrelaxujete i posílíte zdraví. Okolí hotelu je bohaté na volnočasové vyžití. Projděte se k rybníku Pardoubek, na vzdálenější výlet se vydejte do ZOO Safari ve Dvoře Králové (20 km) či do města Jičín (20 km). Pokud máte náladu na turistiku, zajeďte si do 35 km vzdálených Krkonoš. V Lázních Bělohrad to navíc žije, konají se zde pravidelně různé koncerty, přednášky, představení a další kulturní akce.

Kde budete spát?

V klimatizovaných, elegantně zařízených pokojích s nábytkem z masivního dřeva najdete satelitní TV, WiFi připojení, minibar, kapslový kávovar, trezor a vlastní koupelnu s vanou či sprchou, bidetem, fénem, županem a wellness pantoflemi. Každý pokoj má navíc k dispozici i balkon.

Na čem si pochutnáte?

V místní restauraci Vernissage si na menu dávají opravdu záležet. Připravují teplá i studená jídla vždy z čerstvých a prvotřídních surovin, které posléze podávají formou bufetu. Navíc k tomu vždy nabízí kvalitní vína z celého světa.

Kde budete relaxovat?

Hosté mohou využít bohatého hotelového wellness, fitness i zdravotních a kosmetických procedur. Vyhřívaný relaxační bazén s masážními tryskami, sauna, sanárium, parní lázeň, kabiny pro tichou relaxaci, vířivka pod širým nebem, malá finská sauna s ochlazovacím bazénkem či Kneippův chodník - to vše je vám k dispozici ve wellness & spa. V rámci služeb si můžete dopřát nejrůznější procedury, fyzioterapii či elektroléčbu a budou o vás pečovat skuteční odborníci ve svém oboru.

Cestujete s dětmi?

Před resortem se nachází venkovní dětské hřiště, uvnitř si děti zase mohou hrát v dětském koutku.

Něco navíc

Hotel je umístěn v tak skvělé lokalitě, že se může nazývat opravdovou špičkou v možnostech volnočasových aktivit. Zahrajte si minigolf nebo tenis, půjčte si jízdní kola či hole na Nordic walking a zažijte opravdu skvělou aktivní a zároveň relaxační dovolenou.

Spa Resort Tree of Life ****

Lázeňská 531 , Lázně Bělohrad
Česká republika

+420 493 767 000

info@treeoflife.cz

Check In
od 13:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,4 km
Aquapark
18 km
Sjezdovka
35 km

Tipy na výlet

Lázně Bělohrad Tip na výlet

Lázně Bělohrad je město a jak již jeho název napovídá, jedná se o město lázeňské. Nachází se zde Bělohradské slatinné lázně, kde poskytují lázeňskou péči o pacienty s problémy pohybového aparátu, s gynekologickými, neurologickými a kožními onemocněními už více než sto let. Lázně jsou to menší, ale o to příjemnější, přátelštější, obklopené zelení a mnoha turistickými a přírodními zajímavostmi v okolí.

Kam se v Lázních Bělohrad a okolí určitě vydat?

  • Na barokní Zámek v Lázních Bělohrad, který se nachází přímo v centru města a je chráněn jako kulturní památka České republiky
  • Do Bažantnice, místní přírodní památky, lázeňského parku s hudebním pavilonkem
  • Zhlédnout barokní kostel Všech svatých, jehož malby jsou od známých českých akademických malířů
  • Podívat se na rodný domek K. V. Raise
  • Do pohádkového města Jičín vzdáleného jen 19 km
  • Do úžasného Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem vzdáleného 25 km
Více informací
Jičín
Krkonošský národní park v létě
Byšičky