Chcete si užít aktivní dovolenou plnou turistiky a bicyklování v krásné přírodě? Vyrazte do Krušných hor a ubytujte se v Hotelu Boží Dar - Excalibur ***, který leží přímo pod sjezdovkami ski areálu. V ceně máte snídaně formou švédských stolů a večeře, vstup do muzea, zapůjčení map a úschovnu kol.

Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl příjemný, pokoje i ostatní interiéry byly čisté a zrekonstruované. Je tady i skvělá restaurace. Hotel má výbornou polohu přímo v centru Božího Daru, u městského parku, takže je taky skvělým výchozím bodem ke všem turistickým i cyklistickým trasám v okolí, kterých je tady opravdu nespočet. Doporučuji, v krásném horském prostředí si odpočinete i zasportujete.”

Jozef Benovič - Obchodní tým
Osobně ověřeno v: Červenci 2021

O ubytování

Hotel Boží Dar - Excalibur *** vás přivítá v samotném srdci Krušných hor. Celý hotel byl v nedávné době rekonstruován, aby pokoje i restaurační část vyhovovaly požadavkům i těch nejnáročnějších hostů. Pro zimní sporty se zde nachází několik sjezdovek různých obtížností, včetně těch pro děti, a také desítky kilometrů běžeckých tras. Ski areál Boží Dar najdete jen 500 metrů od hotelu. V létě zde můžete absolvovat naučné stezky jako Ježíškovu cestu (500 m) či Rašeliniště (1 km), cyklistické trasy i upravené stezky pro pěší pro oblíbený Nordic Walking.

Kde budete spát?

Hotel nabízí ubytování celkem v 15 pokojích a 2 apartmánech. Pokoje jsou vybavené TV a koupelnou se sprchou a WC.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně či případně i večeře si vychutnáte ve stylové restauraci Excalibur, kterou zdobí úctyhodná sbírka historických zbraní, snad dokonce i meč Excalibur. Na jídelním lístku najdete široký výběr tradičních českých jídel i pokrmy mezinárodní kuchyně.

Hotel Boží Dar - Excalibur ***

Hotel Boží Dar - Excalibur ***

Boží Dar E38 , Boží Dar
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
24 km
Zastávka
100 m
Aquapark
30 km
Sjezdovka
0,3 km