Prvotřídní odpočinek a relax zažijete jedině ve 4* Penzionu Na samotě u lesa s výmluvným názvem. U Valašského Meziříčí vás čeká luxusní a zároveň rodinné ubytování s výbornou polopenzí, vstupem do moderního saunového světa a láhev sektu na pokoji či v restauraci. Dopřejte si relaxační pobyt se vším všudy v beskydské přírodě na čerstvém vzduchu.

Věděli jste, že...?

V 15. století na místě penzionu stál lesní statek. V roce 2007 budovu koupili manželé Barošovi. Vybudovali z něj rodinný podnik - penzion, ale s tím, že zachovali původní podobu a atmosféru objektu. Manželé říkají, že velmi dlouho hledali pěkné místo, kde by trávili čas s přáteli až se ho nakonec rozhodli vybudovat. A tak vznikl Penzion Na kraji lesa **** pro všechny milovníky klidu, přírody a gastronomie.


O ubytování

Rodinný Penzion Na kraji lesa **** v budově bývalé hájovny v Podlesí vás přivítá mezi krásnými duby a buky u Valašského Meziříčí (4 km). Beskydy i Hostýnské vrchy budete mít u nohou, ale nejdříve si užijte doslova božský klid nejbližšího okolí krásného penzionu.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v nadstandardně vybavených pokojích s pohodlnými lůžky, do světlých barev laděným nábytkem a vlastní koupelnou. Pokud se na dovolenou chystáte s celou rodinou, dejte přednost ubytování v apartmánu se dvěma samostatnými pokoji, ledničkou a dvěma lůžky královských rozměrů. Celková kapacita penzionu je 23 lůžek + 2 přistýlky.

Na čem si pochutnáte?

Šéfkuchař moderní designové restaurace vaří a peče jen z lokálních surovin. V nabídce najdete masité i bezmasé pokrmy, menu je originálně obměňováno také dle sezóny. Snídaně se podávají formou rautu, večeře si vyberete z menu.

Valašsko Tip na výlet

Málokterá oblast je tak dobře známá pro své tradice, folklór a bohatý kulturní život, jako Valašsko na východě Moravy. Ať už vás zajímá lidová architektura, krásná příroda, hrady, zámky a muzea nebo chcete prostě zažít valašskou atmosféru, míst k navštívení naleznete nespočet. Vrcholky Beskyd stojí nad jednou z kulturně nejpestřejších oblastí naší republiky.

Co patří ke skvostům Valašska?

  • Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm
  • stavby Dušana Jurkoviče na Pustevnách
  • ZOO a zámek Zlín - Lešná
  • Vydejte se i na Jurkovičovu rozhlednu, do valašskomeziříčské gobelínky nebo do Horní Lidče, kde můžete obdivovat ručně vyřezávaný betlém.

K aktivnímu odpočinku slouží pro cyklisty, in-line bruslaře, turisty i běžkaře cyklostezka Bečva. Na trase dlouhé celkem 141 km se budete moci zastavit v centrech historických měst s množstvím zajímavých památek, jako je Vsetín, Valašské Meziříčí, Hranice, Lipník nad Bečvou nebo Přerov.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Díky návštěvě finské, infra nebo parní bylinkové sauny se budete vznášet. Po procházce nebo cyklovýletě určitě využijte služeb moderního wellness přímo v penzionu. Relaxovat můžete také v jedinečné vertikální sprše s vyhřívanou lavicí a odpočívárně s hvězdným nebem.

Penzion Na kraji lesa

Podlesí - Křivé 610 , Valašské Meziříčí
Česká republika

+420 572 540 126

penzion@nakrajilesa.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Pes po předchozí domluvě za poplatek 450 Kč/den
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
4,5 km
Zastávka
1 km
Sjezdovka
1,5 km