Penzion Na kraji lesa

Penzion Na kraji lesa

Podlesí - Křivé 610, Valašské Meziříčí
Česká republika

Provozuje společnost:
Penzion Blankyt s.r.o. IČ: 01473433


+420 572 540 126

info@travelking.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
4,5 km
Zastávka
1,5 km
Sjezdovka
2,3 km
Běžkování
2,3 km

O ubytování

Rodinný Penzion Na kraji lesa **** se nachází v budově bývalé hájovny v Podlesí nedaleko Valašského Meziříčí (4 km). Okolní krajina je plná valašských kopců a lesů, které přímo vybízí k výletům, cyklistice, rybaření i houbaření. Penzion je obklopen vzrostlými duby a buky, které vytvářejí to pravé prostředí pro nerušený odpočinek v nitru přírody.

V nedalekém Valašském Meziříčí najdete například Muzeum Valašska (4,2 km) umístěné v nádherné empírové budově zámku Kinských, aquapark (3,5 km) či golfové hřiště (3,5 km). Oblíbeným turistickým cílem je pověstmi opředená hora Radhošť (25 km), na jejímž hřebenu stojí ikonická socha boha Radegasta. Za návštěvu rozhodně stojí také Pustevny (29 km) legendárního architekta Dušana Jurkoviče.

Milovníci zimních sportů si pobyt mohou zpestřit lyžováním ve Ski areálu Veselá (5 km), Ski areálu Búřov (16 km) nebo lyžařských areálech Troják a Tesák (23 km).

Kde budete spát?

Dvoulůžkový pokoj je vybavený velkou, komfortní postelí, samostatnou koupelnou se sprchovým koutem, televizí a ledničkou. Prostředí pokoje je laděno do světlých barev s využitím přírodních materiálů.

Superior apartmá nabídne dokonalou odpočinkovou atmosféru a soukromí díky vstupu přes vlastní terasu, pokoj je také rozšířený o předsíň. V samostatné koupelně najdete vanu a dvě umyvadla, samozřejmostí je pohodlné dvoulůžko královských rozměrů, televize či lednice.

Na čem si pochutnáte?

Šéfkuchař moderní designové restaurace vaří a peče jen z lokálních surovin. V nabídce najdete masité i bezmasé pokrmy, menu je originálně obměňováno také dle sezóny. Snídaně se podávají formou rautu, večeře si vyberete z menu.

Kde budete relaxovat?

Díky návštěvě finské, infra nebo parní bylinkové sauny se budete vznášet. Po procházce nebo cyklovýletě určitě využijte služeb moderního wellness přímo v penzionu. Relaxovat můžete také v jedinečné vertikální sprše s vyhřívanou lavicí a odpočívárně s hvězdným nebem.

Tipy na výlet

Valašsko
Valašsko
ZOO a zámek Zlín - Lešná
ZOO a zámek Zlín - Lešná
Zlín
Zlín