Ubytujte se v srdci Krkonošského národního parku a budete mít všechny jeho krásy na dosah. Horský Hotel Velveta *** ve Špindlerově Mlýně vám kromě polopenze nabídne také wellness služby. Do vířivky, sauny nebo na masáž se můžete těšit například po jednom z výletů na zapůjčených kolech či koloběžkách.

Krkonošský národní park Tip na výlet

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pohorami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Největší lákadla Krkonoš:

  • nejvyšší hora České republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Stezka korunami stromů Krkonoše
  • Nevynechejte ani Černohorské rašeliniště, Krkonošské muzeum v Jilemnici, procházku k prameni Labe a Labský vodopád.

Mezi nejvýznamnější obce Krkonoš patří Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Janských lázních si můžete užít procházky po místní kolonádě nebo se vyvézt kabinovou lanovou na vrchol Černé hory. V Harrachově navštivte muzeum skla a ve Špindlerově Mlýně zamiřte za relaxací do aquaparku.

Více informací

Strategické ubytování v Krkonoších

Hotel Velveta *** se nachází v klidné části Špindlerova Mlýna. Z jedné strany hotelového areálu teče horská bystřina Budský potok, z druhé strany Labe. NP Krkonoše budete mít jak na dlani ať už se jej vydáte objevovat pěšky nebo na kole.

Ubytováni budete v prakticky zařízených dvou až čtyřlůžkových pokojích s kobercem, televizí a WiFi připojením, součástí všech pokojů je vlastní koupelna se sprchou a fénem. Radost vám udělá balkon s krásným výhledem na krkonošské lesy. U hotelu vám bude k dispozici také dětské hřiště, ohniště s posezením a hřiště na volejbal.

Na domácí polopenzi se můžete těšit přímo v hotelové restauraci, v letní sezóně je k dispozici terasa se slunečníky.

Po výletě do wellness

Po návratu ze Sněžky, stezky korunami stromů u Janských Lázní nebo od některého z třpytivých krkonošských vodopádů, doporučujeme navštívit hotelové wellness s vířivkou a saunou. Objednat si můžete také služby zkušeného maséra.

Hotel Velveta ***

Labská 110, Špindlerův Mlýn
Česká republika

+420 731 480 872

hotelvelveta@gmail.com

Check in
od 16:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček za poplatek 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
5 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
9 km
Sjezdovka
0,5 km

Tipy na výlet

Stezka korunami stromů Krkonoše

Krkonošská stezka korunami stromů je 45 metrů vysoká dřevěná rozhledna, která vám umožní dech beroucí výhled na krásy Krkonošského národního parku. Na samotného vrcholku rozhledny budete mít okolní lesy jako na dlani. Zjistíte tak, jaký pocit zažívá bájný krkonošský duch Krakonoš. Kromě věže si můžete projít i 1 300 metrů dlouhou naučnou trasu lesem, který je bohatý na faunu i flóru. Stezka je v provozu celoročně a má otevřeno každý den, kromě 24. prosince.

Mumlavský vodopád

Mumlavský vodopád najdete poblíž Harrachova. Jedná se o nejmohutnější krkonošský vodopád, který se s hukotem řítí po celé šířce koryta do hloubky přibližně 10 metrů. Vodopády postupně vytvořily v žulové skále obří kotle, tzv. Čertova oka. Vodopády jsou dobře přístupné pěšky i na kole. Občerstvit se můžete v nedaleké Mumlavské boudě.

Aquapark Špindlerův Mlýn

Nenechte se rozhodit rozmary počasí. Celoročně otevřený aquapark je tím správným místem pro rodinnou relaxaci. Zatímco děti se vyřádí na až 72 metrů dlouhých tobogánech, rodiče si mohou užít vířivku, sauny nebo masáže.