Do Jizerských horách se těšte na krásné výlety bukovými lesy a následnou relaxaci ve wellness. Skvělé zázemí pro pohodovou dovolenou vám poskytne Amantis Vital Sport Hotel *** s polopenzí a welcome drinkem. Odpočinete si zde v saunách, vířivce i bazénu a pokud zatoužíte po masáži, potěší vás výrazná sleva, kterou na ni obdržíte. Pro sportovce jsou připravena různorodá hřiště.

O ubytování

Luxusní Amantis Vital Sport Hotel *** se nachází v srdci Jizerských hor nedaleko přehrady Souš (2 km) a měst Desná (8 km) a Tanvald (10 km). Blízko to ale budete mít i do Harrachova (14 km) u NP Krkonoše.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 24 moderních pokojů s televizí, telefonem, WiFi a vlastní koupelnou. Ze všech pokojů je dechberoucí výhled do okolní přírody, při vstupu do hotelu vás upoutá společenská místnost s krbem a recepcí.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je bar a klimatizovaná restaurace, kde si pochutnáte na prvotřídních delikatesách. Snídaně se zde podávají formou studeného i teplého bufetu, dvouchodové večeře (polévka + hlavní chod) si vyberete z menu. Degustovat zde můžete také tuzemská vína.

Vodopády Černé Desné Tip na výlet

Na červené trase, která vede z Desné k vodní nádrži Souš, najdete také kaskádové vodopády Dlouhý, Bukový, Hrncový a Plotnový. Několikasetmetrový úsek plný peřejí, kotlů, kaskád a ploten vám nabízí až 7 metrů vysoký Dlouhý vodopád a několik dalších. Vodopády byly v roce 2013 vyhlášeny přírodní památkou.

Kde budete relaxovat?

Využijte moderní wellness centrum s hydro-masážními vířivkami, finskou, aromatickou a parní saunou, ochlazovací kádí a odpočinkovou zónou s lehátky, časopisy a občerstvením. Navštívit můžete také hotelovou masérnu s širokou nabídkou masáží.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je k dispozici dětský koutek i hřiště.

Něco navíc

V areálu hotelu je nohejbalové hřiště a posezení u ohniště a grilu.

Amantis Vital Sport Hotel ***

Na Novině 401, Desná
Česká republika

+420 608 737 730

info@amantis.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od moře/jezera/lázní
2,5 km
Zastávka
2 km
Sjezdovka
3 km

Tipy na výlet

Přehrada Souš
Rokytnice nad Jizerou
Lázně Libverda