Uprostřed karlovarské lázeňské přírody a jen kousek od tří překrásných kolonád, právě tam najdete Hotel St. Michael ***. Užijte si komfortní ubytování, bufetové snídaně, relaxaci na venkovní terase ve vířivce či klasickou masáž a především možnost bohatého vyžití v okolí hotelu.

Karlovy Vary Tip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací

Hotel v přírodě a zároveň blízko kolonád

Hotel St. Michael *** se nachází uprostřed krásné lázeňské přírody v údolí řeky Teplá a zároveň jen kousek od vyhlášených karlovarských kolonád s léčivými prameny. Hotel v Březové jen 3 km od Karlových Varů byl v roce 2015 kompletně renovován.

Ubytováni budete v jednom z 22 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, fénem, TV a WiFi připojením. Z většiny pokojů je výhled na lázeňské lesy. Součástí balíčku jsou snídaně, na kterých si ve formě bufetu pochutnáte každé ráno přímo v hotelové restauraci. K dispozici vám v hotelu bude i bar.

Procházky po kolonádách i sportovní aktivity

Vydejte se na procházku kolem řeky Teplá. Trasa vede k tenisovým kurtům, ke Královské galerii a karlovarským kolonádám s léčivými minerálními prameny. V lesích lze v oboře pozorovat daňky, jeleny i divočáky. Okolí je také ideální pro jízdu na kole, na koni, golf i lyžování. Přímo před hotelem najdete autobusovou zastávku.

V Hotelu St. Michael *** si pak po celém dni skvěle odpočinete ve vířivce na venkovní terase nebo při klasické masáži.

Hotel St. Michael ***

Hamerská 74/27, Březová u Karlových Varů
Česká republika

+420 777 991 872

info@hotelstmichael.cz

Check in
14:00 - 18:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Možnost procedur
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Fén

Tipy na výlet

Vřídlo a Vřídelní kolonáda

Vřídlo, nejteplejší a nejvydatnější pramen, je jedním ze symbolů Karlových varů. Až 72 °C horký gejzír minerální vody najdete v srdci Vřídelní lázeňské kolonády. Vřídlo vytryskává až do výšky 12 metrů a za minutu vydá až 2 000 litrů vody. Jeho podzemní část je hlavním zdrojem termální vody pro všechna lázeňská zařízení. Část unikátního podzemí můžete navštívit díky exkurzní trase Podzemí Vřídla. Tato voda se využívá k léčebné i pitné kůře.

Bazénové centrum v Karlových Varech

Je ten správný čas na vodní radovánky! Vyrazte do moderního bazénového centra v Karlových Varech. Najdete zde bazén o délce 25 metrů s šesti plaveckými dráhami a relaxační zónou, ve které jsou instalovány vířivky, protiproudy a masážní hlavice. Těšit se můžete ale i na tobogán, parní i suchou saunu a odpočinkovou zónu s lehátky. Na své si přijdou i děti - v dětském výukovém bazénku s vodní atrakcí.

Muzeum Jana Bechera

Becherovku, nejprve jako kapky pro zklidnění žaludku, začal v roce 1807 vyrábět ve své lékárně Josef Becher. Tento bylinný likér si tak více než 200 let střeží svoji původní recepturu, která se ve společnosti Jan Becher - Karlovarská Becherovka předává jako rodinné tajemství. Jan Becher Muzeum dnes najdete v původní budově, kde se likér po 150 let vyráběl. Najdete tu tak unikátní skleněný Becherovod, sklepy, sudy a další předměty spojené s historií tohoto slavného nápoje. Součástí muzea je samozřejmě i bar.