Navštivte nejznámější beskydské vrcholy a odpočiňte si ve vířivce a saunovém světě. Při ubytování ve Wellness Hotelu Eroplán **** v Rožnově pod Radhoštěm se kromě polopenze můžete těšit na každodenní wellness. A v hotelu vám také zapůjčí sportovní výbavu a výstroj do hor, například trekingové hole.

Všude blízko včetně wellness

Dopřejte si pobyt v Moravskoslezských Beskydech. Hotel Eroplán **** má v Rožnově pod Radhoštěm strategickou polohu. Přes řeku Bečvu z něj uvidíte vyhlášené Valašské muzeum v přírodě a Jurkovičovu rozhlednu. Na výlet nebo lyže či běžky to ale budete mít blízko i do Bílé, na Pustevny nebo Soláň.

Pokoje Standard jsou vybaveny vším potřebným. Nechybí satelitní televize, lednička s minibarem, telefon s přímou volbou, ani kvalitní WiFi připojení. Ve vlastní koupelně s toaletou vám budou k dispozici župany, ručníky i pantofle. A "suchou nohou" se z pokoje dostanete až do hotelového wellness, kde se po beskydských procházkách můžete uvolnit ve vířivce, finské a parní sauně, infrasauně a dokonce i při různých typech masáží.

Valašské dobroty

V exkluzivním prostředí hotelové restaurace si pochutnáte na jídlech moravské, ale i mezinárodní kuchyně. Snídaně formou rautu určitě nevynechávejte, k dobývání beskydských vrcholů budete potřebovat hodně energie.

K výletům na Radhošť, Pustevny, Lysou horu nebo Soláň a Cáb na protějším hřebeni vám v hotelu rádi zapůjčí také trekingové hole a za příznivých podmínek i kola.

Wellness Hotel Eroplán ****

Ostravská 451, Rožnov pod Radhoštěm
Česká republika

+420 605 259 781

rezervace@hoteleroplan.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 250 - 500 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,3 km
Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
16,6 km