Navštivte v Česku ojedinělý hotel, který je součástí zábavního, naučného a relaxačního komplexu CENTRA BABYLON. Při ubytování ve WELLNESS HOTELU BABYLON **** v centru Liberce získáte vstupy do Aquaparku, Lunaparku i zábavně naučného iQPARKU a iQLANDIE. Vypravit se můžete také k liberecké dominantě Ještěd.

O ubytování

Wellness Hotel Babylon **** nedaleko centra severočeského Liberce se vám zalíbí na první pohled svým moderním prostředím, komfortem a vysokou kvalitou služeb. Součástí komplexu nebývalých rozměrů je kromě hotelu také Wellness centrum, Aquapark, Lunapark, naučný iQPARK a science centrum iQLANDIA. Nudit se v libereckém Babylonu opravdu nebudete.

Kde budete spát?

V útulném pokoji Superior najdete kromě pohodlné postele, televize se satelitem a WiFi také trezor, telefon s přímou provolbou a fén ve vlastní koupelně.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci pro vás bude každé ráno připravena snídaně ve formě bufetu a tímto způsobem se zde podávají i večeře, které si můžete připlatit. Přímo v CENTRU BABYLON si můžete pochutnat na obědě či večeři v italské restauraci Nostalgia Restaurant, nebo v samoobslužné restauraci Jizerka.

Kde budete relaxovat?

Ve zrekonstruovaném Aquaparku se třikrát denně odehrává světelná laser show. Kromě bazénů s teplotou vody 27 - 30 °C, saunou, párou a obvyklých vodních atrakcí jako skluzavky, tobogány, jeskyně, divoká řeka a další zde najdete také vodní hrad, vodotrysky a gejzíry a tobogán Tornádo neboli adrenalinový Spacebowl. To vše v působivé atmosféře originálního steampunkového designu, do kterého je celý Aquapark stylizován.

Relaxační atmosféru dokonale navozuje už samotné prostředí Wellness centra ve stylu antických lázní. Naleznete zde vše potřebné k zaslouženému odpočinku od různorodých saun, bylinných inhalací a vířivek až po parní lázně, oxygenoterapii, tepidarium, Kneippovu koupel nebo solný důl. Svěřit se můžete také do rukou zkušených terapeutů a masérů, kteří nabízí široké spektrum masáží, zábalů, peelingů a koupelí.

Cestujete s dětmi?

V Lunaparku se koná pouť po celý rok. Oblíbený je klasický autodrom, kolotoče, houpačky, prolézačky a trampolíny, ale vyzkoušet můžete i netradiční simulátor divokého býka "Torro", atrakci Tagadea, která vám určitě pěkně zamotá hlavu, lezení na horolezecké stěně nebo Indoor adventure golf. Vynechat byste rozhodně neměli ani zábavně-naučný iQPARK a science centrum iQLANDIA. Od 30.7.2021 přibyla také novinka - Funpark zaměřený na děti do 15 let. Užít si tu mohou ninja arénu, střílecí hrad, skluzavky, vodopád či baby hernu.

Wellness Hotel Babylon ****

Wellness Hotel Babylon ****

Nitranská 415/1 , Liberec
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 450 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 150 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,4 km
Vzdálenost od lázní
11,1 km
Zastávka
100 m
Aquapark
10 m
Sjezdovka
5 km