Užijte si pohostinný slovácký kraj a zajeďte si na relaxační vinařský pobyt do Hotelu Lidový dům v Bzenci. Čekají vás pohodlné pokoje, polopenze, láhev vína na uvítanou a ochutnávka vín ve vinné galerii. Navštivte také zámek jen 2 minuty od hotelu.

O ubytování

Hotel Lidový dům *** najdete v centru vinařské obce Bzenec na Slovácku. Objevujte krásy města, vydejte se do skanzenu Strážnice (9 km), na zámek Milotice (12 km), anebo do ZOO v Hodoníně (22 km).

Kde budete spát?

Nově zrekonstruovaný hotel nabízí pohodlné ubytování v pokojích zařízených jednoduchým dřevěným nábytkem, postelí se zdravotní matrací, televizí, WiFi připojením a vlastní moderní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně formou bufetu a večeře o třech chodech si vychutnáte v elegantní hotelové restauraci s krbem. Těšte se na vydatná jídla české kuchyně i pokrmy mezinárodní kuchyně. Zajít můžete do pivnice zařízené ve stylu první republiky, kde se čepují piva z Plzeňského Prazdroje. V teplých dnech je k dispozici venkovní posezení.

Slovácko Tip na výlet

Oblast nekonečných vinohradů, krásné přírody, dobré nálady a mnoha zajímavých historických i kulturních památek – to je Slovácko. Nechte se vtáhnout do jedinečné atmosféry jižní Moravy a užijte si vstřícnost zdejších lidí v jednom z mnoha vinných sklípků. Pokud máte zájem o túru nebo příjemnou projížďku na kole, jste tu správně, stejně jako pokud vás zajímají starobylé hrady a zámky.

Co nevynechat při návštěvě Slovácka?

  • Hrad Buchlov
  • Zámek Buchlovice
  • poutní místo Velehrad

Vydejte se i do Archeoskanzenu Modrá, Uherského Hradiště nebo Veselí nad Moravou. Ve Starém Městě navštivte Památník Velké Moravy a unikátní Kovozoo.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Hotel nedisponuje vlastním wellness centrem, můžete si však objednat některou z masáží, která vám bude poskytnuta na pokoji.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je připraven venkovní dětský koutek s trampolínou a prolézačkami.

Hotel Lidový dům ***

nám. Svobody 310 , Bzenec
Česká republika

+420 702 276 181

recepce@hotellidovydum.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Vzdálenost od lázní
16,8 km
Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
14,4 km