Resort se stylovými pokoji a ekofarmou

Hotel Resort Stein *** leží v obci Skalka jen 3 km od Františkových Lázní. Krásně si tu odpočinete díky spojení s okolní přírodou, zároveň se můžete těšit i na wellness. Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, SAT TV, trezorem a ledničkou. Vybavené jsou v různých stylech od rančového po luxusní.

V restauraci se podávají tradiční české i mezinárodní pokrmy, v létě můžete posedět na terase a těšit se na grilování.

Hotel má také vlastní ekofarmu a minizoo, kde si můžete také domluvit vyjížďky na koních jak v anglickém, tak i ve westernovém stylu. Pro dětské jízdy jsou k dispozici poníci.

Hýčkání v hotelovém wellness

Hotelové wellness je tu pro vaše chvíle oddechu a regenerace. Navštivte finskou saunu nebo vířivku s teplou vodou. Pokud máte náladu na něco netradičního, doporučujeme danárium, kombinaci sauny a parní lázně. Na koho je sauna příliš horká, může vyzkoušet římskou aroma lázeň o teplotě 35° - 60° C, rozhodující je zde takřka 100% vlhkost vzduchu.

Dodatečné info

 • Po zakoupení pobytu si rezervujte termín u ubytovacího zařízení (resortstein@resortstein.cz, +420 354 423 301). K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem.

 • S rezervací vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz). Stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín pobytu.

 • Kupón není možné využít v termínu 15.11. - 18.11.

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 9,9 let za polovinu ceny kupónu včetně ubytování a stravy.

 • Příplatky se platí až na místě.

 • Místní poplatek 10 Kč/osoba/noc.

 • Parkování 50 Kč/noc.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 250 Kč/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jana O.)

Prostředí hotelu bylo vynikající. Snídaně i večeře dobré. Nelíbilo se nám, že v ceně balíčku bylo uvedeno, že ke službám patří i neomezený vstup do wellness . Tento vstup byl však zpoplatněn. Informace byly tedy nesprávné.

Vynikající (Vladimíra K.)

Moc příjemný pobyt v přírodě, vše naprosto skvělé. Čisté, krásné pokoje, velká postel s příjemnými polštáři i dekami, hodně programů v TV. Krásný dřevěný nábytek, Jídlo naprosto excelentní, hlavně rozmanitost snídaní. Personál také skvělý. Pěšky jsme došli přes les do Chebu (asi 3 km) a druhý den do Františkových lázní (asi 3 km). Pobyt se prostě vydařil.

Vynikající (Vítězslav Z.)

Hotel je v klidném a hezkém místě, pokoj prostorný a vkusně zařízený. Jídlo dobře ochucené, nabídka by mohla být malinko pestřejší, ráno o zeleninu a sladké pečivo. Využíváme slevových portálů často, takže můžeme porovnávat ale i tak jsme odcházeli s nacpaným bříškem. Děkujeme personálu za jejich práci.

Tipy na výlet

Cheb

Cheb

Cheb je krásné historické město, které určitě stojí za návštěvu. Symbolem centra města je tzv. Špalíček, komplex 11 architektonicky unikátních měšťanských domů, které jsou rozděleny pouhých 160 cm širokou Kramářskou uličkou ze 13 století. Za návštěvu stojí také barokní radnice a Pachelbelův dům, v němž najdete muzeum. Nad městem se tyčí mohutná Černá věž a románský Chebský hrad z 12. století. Na hradě najdete také evropský unikát - dvoupatrovou románskogotickou kapli sv. Erharda a Uršuly.

Aquaforum Františkovy Lázně

Aquaforum Františkovy Lázně

Aquaforum, to je svět vody a relaxace. Dnes je tento komplex považován za novodobou dominantu města. Najdete zde tři vnitřní a tři venkovní bazény s minimální teplotou 28 °C, a s mnoha vodními atrakcemi, jako jsou vířivky, vodní jeskyně, stěnová masáž, tobogán i skluzavky. K areálu patří také restaurace, saunový svět a dětské hřiště. Zábavu v Aquaforu si tak užije celá rodina bez ohledu na rozmary počasí.

Františkovy Lázně

Františkovy Lázně

Zdejší prameny a jejich léčivé účinky byly známé už ve středověku. Nejstarším využívaným je Františkův Pramen. Po roce 1865 pak Františkovy Lázně získávají status jedněch z nejvyhledávanějších evropských lázní. Dnes vás město díky tomu okouzlí šachovnicovým půdorysem a krásnými empírovými a klasicistních budovami. Kromě kolonády a nádherných parků, vyhlídkových věží nebo městského muzea, si nenechte ujít ani známou sochu malého chlapečka s rybou - zdejší symbol plodnosti.

Prameny se používají k pitné kůře, ke koupelím, irigacím a inhalacím. Jsou účinné na nemoci pohybového aparátu, srdce a cév, gynekologická onemocnění včetně neplodnosti a další.