Podzimní pobyt v rodinném penzionu Pod Hlavaticí na začátku Zlaté stezky Českého ráje. Komfortní ubytování a na výběr buď snídaně nebo polopenze. Ideální pro aktivní dovolenou v nádherné přírodě, vhodné i pro rodiny s dětmi.

Penzion Pod Hlavaticí ideální pro páry i rodiny

Penzion Pod Hlavaticí najdete přímo na začátku Zlaté stezky Českého ráje. Penzion rodinného typu se nachází pod Hlavatickou rozhlednou a cca 1 kilometr od hradu Valdštejn.  Z oken většiny pokojů je nádherný panoramatický výhled na celé okolí města Turnova a při jasném počasí lze dohlédnout až na rozhlednu Kozákov. Pokoje jsou komfortně zařízeny, mají vlastní sociální zařízení, LCD TV a minibar. 

K posezení slouží také letní terasa. Penzion je perfektní také pro rodinnou dovolenou - ochotně Vám zde zapůjčí dětskou postýlku a připraví stravu pro děti.

Součástí penzionu je také restaurace s pivnicí. Pro děti je k dispozici dětský koutek a z oken restaurace se můžete kochat výhledem na Turnov, Klokočské skály a Kozákov.

Atraktivní lokalita Českého ráje

Lokalita Českého ráje nadchne milovníky nádherné přírody, historických památek i sportovního vyžití. Nevynechejte procházku pro Turnově, kterému se říká "brána do Českého ráje". V okolí dále doporučujeme návštěvu:

  • Prachovské skály
  • lanové centrum na Malé skále, zábavní areál Šťastná země
  • Muzeum Českého ráje
  • Hrubý Rohozec, Hrad Valdštejn
  • Hrubá Skála, Sychrov, Trosky, Kost

Penzion Pod Hlavaticí

Mašov 95, Turnov
Česká republika

+420 774 589 73

penzionpodhlavatici@seznam.cz

Check in
Check out