Ubytování u Karlových Varů a Krušných hor v hotelu Subterra. V ceně polopenze, vstup do wellness nebo částečná masáž. Potěšte sebe či své blízké relaxačním pobytem v malebném prostředí.

Hotel Subterra v parádní lokalitě

Hotel Subterra najdete v Ostrově mezi Karlovými Vary a Jáchymovem, což je jednak oblast proslulého západočeského lázeňského trojúhelníku a jednak oblast v podhůří Krušných hor. V každém pokoji je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC, TV, WiFi.

V hotelu nechybí wellness centrum s finskou a infra saunou, párou, whirlpoolem, relaxačními sprchami a odpočinkovou místností. 

Tipy na výlety v okolí hotelu

V okolí je všem milovníkům aktivní dovolené k dispozici kolem 80 kilometrů turistických tras a 70 kilometrů tras pro cyklistiku a nordic walking.

V Krušných horách se vydejte na Boží dar (nejvýše položené horské městečko v Evropě) nebo na nejvyšší horu Krušných hor Klínovec (1244 m.n.m.). Místní příroda je zárukou parádních výletů do okolí a nadchne všechny milovníky aktivního odpočinku.

Preferujete-li dovolenou ve městě, navštivte Karlovy Vary, Františkovy nebo Mariánské Lázně. Každé z měst Vás okouzlí malebnou, lázeňskou atmosférou, kterou nejlépe nasajete při procházkách po kolonádě, pitných kúrách či rovnou na léčebných procedurách. 

Dále pak: venkovní bazén s tobogánem přímo v Ostrově, bobová dráha Oberwiesenthal, hrad Loket, zámek Bečov, štola Markus-Röhting či historická úzkokolejná železnice Oberwiesenthal-Cranzahl.

Hotel & Restaurant Subterra ***

Horní Žďár 1, Ostrov
Česká republika

+420 353 892 685

subterra@westbohemiahotels.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
4,75/5
Celkem 4 hodnocení