Relaxační pobyt v Rekreační chatě MeryJán v Podhájské s neomezeným fitness a slevami do restaurace či na masáž si opravdu užijete. Návštěva oblíbeného termálního koupaliště nebo Římských lázní je zážitek. Za příplatek lze dokoupit také snídaně.

O ubytování

Rekreační chata MeryJán se nachází v klidné lokalitě v Podhájské jen 400 metrů od termálního koupaliště, a tudíž vás od odpočinku v termální vodě dělí jen 10 minut chůze.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 16 elegantně zařízených pokojů s možností přistýlky (k dispozici je rozkládací dvojlůžko), s ledničkou, rychlovarnou konvicí, satelitní televizí a WiFi připojením. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna. Většina pokojů má balkón s posezením.

Něco navíc

V prostorách penzionu můžete využít i fitness centrum, venku se zabavíte na tenisovém kurtu.

Rekreačná chata MeryJán

Svätuša č.943 , Podhájska
Slovenská republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Fitness

Tipy na výlet

Wellness centrum Aquamarin Tip na výlet

Ten nejblahodárnější relax se vším, co k němu patří, zažijete v Podhájské ve Wellness Centru Aquamarin. Venku můžete relaxovat ve venkovním bazénovém světě s rekreačním termálním bazénem (39 °C), ochlazovacím, dětským (32 °C) či bio bazénem (28 °C). Vevnitř wellness centra vás potom čeká odpočinek v relaxačním bazénu s vodními atrakcemi (33 °C), ve dvou vířivých bazénech či v tureckém bazénu (36 °C). Také děti si zde užijí zábavu v dětském bazénu s množstvím vodních atrakcí a s teplotou vody 32 °C. Milovníci saunování by měli zamířit do Vitálního světa s finskou a bio saunou. Dopřejete si tu i solnou či bylinnou inhalaci, mořskou lázeň a také patřičné ochlazení pod ledopádem. Nakonec nesmí chybět odpočinek v tepidáriu.

Otevírací doba:

  • PO: 13:00–21:00 hodin
  • ÚT–NE: 9:00–21:00 hodin

Vstupné - bazénový svět:

  • Dospělí: 12 €/vstup na 3 hodiny
  • Děti (do 15 let): 7 €/vstup na 3 hodiny

Vstupné - vitální svět:

  • 6 €/vstup - jako doplatek ke vstupu do bazénového světa
Více informací
Termální koupaliště Podhájská
Římské lapidárium
Podhájska