Přímo u přehrady Sĺňava si užijete komfortní pobyt v Hotelu Korekt ***. Na své si přijdou milovníci vodních sportů a k dispozici jsou i tenisové kurty a biliard. Během celého pobytu můžete neomezeně využívat venkovní bazény. Až dvě děti mají pobyt zdarma.

O ubytování

Hotel Korekt *** leží hned u vodní nádrže Sĺňava nedaleko oblíbeného lázeňského města Piešťany. Kromě relaxu v lázních si užijte procházky po (nejen lázeňských) památkách města, množství turistických stezek, například k Červené věži (2,1 km) nebo do Vily Bacchus (4,8 km). Nevynechte ani Balneologické muzeum (3,3 km). Sportovního vyžití je zde také požehnaně, zajděte si třeba na bowling (0,5 km), zahrát tenis (200 m), na brusle na inline dráhu (200 m) nebo na vodní sporty (200 m). Zalyžovat si v zimě zajeďte do Ski Bezovec cca 21 km od hotelu.

Kde budete spát?

Hotel poskytuje ubytování v nově zrekonstruovaných apartmánových pokojích s balkónem. Pokoje se skládají z obývacího pokoje a ložnice s velkou koupelnou. Součástí vybavení je TV, lednice, fén a trezor.

Na čem si pochutnáte?

Vychutnejte si polopenzi v hotelové restauraci a zapijte ji osvěžujícím drinkem na letní terase při příjemném osvětlení až do pozdních večerních hodin.

Kde budete relaxovat?

Hosté mohou neomezeně využívat venkovní bazén (18 m x 5,5 m) s dětským bazénem (4,5 m x 4,5 m) s vodou o teplotě 23 - 27 °C. U bazénu jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma.

Něco navíc

Hotel má tři vlastní antukové kurty, na kterých si hoteloví hosté mohou zahrát tenis za zvýhodněnou cenu. Pro děti je k dispozici dětské hřiště a velká travnatá plocha ideální na volejbal, badminton a fotbal.

Hotel Korekt ***

Odborárska 4114 , Banka
Slovenská republika

+421 903 715 811

recepcia@hotelkorekt.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček (pouze do 6 kg) za poplatek 6 €/noc po domluvě s recepcí
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Restaurace
Dětské hřiště

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3 km
Vzdálenost od lázní
3 km
Zastávka
0,9 km