Luxusní oáza klidu a harmonie Wellness Hotel Patince **** čeká jen na vás. Užijte si relaxaci v zázračné termální vodě, která je v bazénech ve vnitřním wellness, kam máte neomezený vstup v ceně. Čeká vás také řada procedur, chutná polopenze a řada výhod.

Luxusní oáza klidu a harmonie

Wellness Hotel Patince **** najdete ve stejnojmenné obci na Slovensku nedaleko Komárna a jen pár kroků od přístavu. Čím je tento hotel jedinečný? Svou filozofií, ale také tím, že jeho součástí je vnitřní wellness a venkovní koupaliště s termální léčivou vodou a k tomu všemu je navíc baby friendly, tedy ideální pro rodiny s dětmi každého věku.

Hotel nabízí ubytování v různých typech pokojů, pro vás bude připraven moderní a komfortně zařízený pokoj Standard. Jeho součástí je dvoulůžko, balkón, klimatizace, minibar, trezor, televize, WiFi připojení a samozřejmě také vlastní koupelna s vanou či sprchou a fénem. Některé pokoje mají možnost přistýlky.

Kulinářské speciality a řada barů

Srdečný personál, regionální kuchyně i mezinárodní speciality s využitím čerstvých lokálních surovin, tak přesně to vás čeká v místní restauraci. Na vyžádání je možné připravit vegetariánské, bezlepkové či dietní pokrmy. Každé ráno si vychutnáte snídaně formou bufetu (7:30 - 10:00), později pak lahodné večeře (17:30 - 21:00).

Na kávu zavítejte do Lobby baru a určitě zkuste i domácí dezert z hotelové cukrárny. K dispozici je také Bowling bar, Wellness bar a Grill bar u venkovních bazénů.

Zázračná voda

Kouzlo léčivé vody objevili římští vojáci už v 1. století, když tábořili v sousední vesničce. A vy si této minerální vody můžete užít i dnes, protože Wellness Hotel Patince **** má dokonce vlastní termální pramen o teplotě zhruba 27 °C. Tato voda se využívá k léčbě problémů s pohybovým ústrojím, kožních problémů a střevních i žaludečních potíží.

Koupání od rána do večera

Celoročně si užijete koupání ve 3 vnitřních bazénech, během léta pak také v 7 venkovních bazénech - všechny s termální vodou. Uvnitř vás čeká římská bahenní koupel, velký relaxační bazén (maximálně 30 °C), klidový bazén (36 °C), ale také vířivka (35 °C) a saunový svět se 4 saunami. Dopřát si můžete také léčebné koupele, relaxační masáže, beauty procedury a další.

Hlavním letním lákadlem je venkovní bazén o rozloze 600 m² s lezeckou stěnou a tobogánem. Otevřeny jsou však také další venkovní bazény (teplota vody 26 - 29 °C) a celkem 4 tobogány.

Sportovní aktivity

Neumíte si představit dovolenou bez trochy pohybu? Ve Wellness Hotelu Patince **** si zahrajete tenis - klasický i stolní, minigolf či golf v nedalekém městě Tata, beach volejbal, petanque, bowling, kulečník, anebo vyzkoušejte hotelové fitness centrum. Je zde také možnost rybolovu nebo power jógy.

Pobyt si užijí i ti nejmenší

Vyrážíte na pobyt s dětmi? I ty si pobyt ve Wellness Hotelu Patince **** zamilují. Je pro ně připraven vnitřní (34 °C) i venkovní (30 °C) dětský bazén s tobogánem, klouzačkou a fontánou. Hotel samozřejmě nabízí možnost doobjednání přistýlky či dětské postýlky, dále také zakoupení jednorázových plen, plen na plavání a hraček. V prvním patře hotelu je také speciální místnost pro maminky s přebalovacím pultem, nočníkem, dětskou vaničkou, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí. Za poplatek lze zařídit i hlídání dětí. V restauraci zase nechybí dětské židličky, dostatek prostoru i pro kočárek a možnost objednat speciální pokrmy pro děti. Samozřejmostí je dětský koutek a animační program.

Tipy na výlet

Wellness Patince

V jakémkoliv počasí vás rádo přivítá wellness centrum Patince. V bazénech proudí minerální voda z termálního pramene, která příznivě ovlivňuje především pohybové ústrojí. Kromě toho na vás čeká i saunový svět nebo masáže. Maminky s jistotou ocení požitek z kosmetických a lázeňských procedur. Zajímavostí je i "rímsky kúpeľ" - posezení kolem pramene, které se nachází přímo na jezírku.

Termální koupaliště Komárno

Celoroční relax přináší termální koupaliště v Komárně na ploše 2,5 hektarů. Návštěvníky láká zejména minerální voda s léčivými účinky na kloubové, revmatické a ženské nemoci. V letní části areálu se nachází hned několik bazénů včetně sportovního a dvou dětských. Celoročně tu můžete využívat vnitřní bazén s termální vodou, dvě sauny s ochlazovacím bazénem, rehabilitační tělocvičnu, nabídku masáží i fitness-centrum. V areálu střediska jsou také plážové prostory, hřiště pro děti a minigolf.

Pevnostní systém Komárno

Vykašlete se na Pevnost Boyard! Co by kamenem na jihu Slovenska naleznete skutečný pevnostní unikát. Pevnost Komárna představuje z hlediska historických fortifikačních staveb jedinečnou a významnou památku. Byla totiž největší a nejsilnější fortifikační stavbou Rakousko-uherské monarchie. Nedobytný pevnostní komplex se dokázal ubránit i v období tatarských vpádů.

Wellness hotel Patince ****

Patince 431, Patince
Slovenská republika

+421 918 243 284

ck@wellnesspatince.sk

Check in
od 15:00
Check out
do 12:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,5/5
Celkem 8 hodnocení