Užijte si skvělou odpočinkovou dovolenou v Podhájske. Ubytujete-li se ve zcela nových Apartmánech Pulse, budete od populárního termálního koupaliště jen 400 metrů. Navíc můžete využívat výhody nedalekého Penzionu Pulse - třeba venkovní bazén.

O ubytování

Ubytujte se ve zcela nových Apartmánech Pulse, které se nacházejí ve skvělé části obce Podhájska, jen 400 m od populárního termálního koupaliště.

Kde budete spát?

Budete ubytováni v jednom ze 4 apartmánů (z nichž ve dvou je možnost přistýlky). Ty se nacházejí na nejvyšším patře budovy s výtahem. Každý apartmán má vlastní kuchyňku s potřebným vybavením (mikrovlnka, varná deska, lednička), pohodlnou postel, gauč, televizi, klimatizaci, WiFi připojení a samozřejmostí je také vlastní koupelna. Je zde také nadstandardně prostorná terasa.

Na čem si pochutnáte?

Na chutné jídlo se zastavte v Penzionu Pulse, který se nachází asi 1,5 km od Apartmánů Pulse. Pokud se vám nebude chtít vařit, můžete si dokoupit snídaně či večeře, v restauraci připravují tradiční speciality jižního Slovenska i mezinárodní pokrmy a pochutnáte si zde i na dobrém víně od místních vinařů.

Apartmány Pulse

Apartmány Pulse

Pod Vinohradmi 973 , Podhájska
Slovenská republika

+421 905 277 257

penzion.pulse@gmail.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Lázně

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
0,4 km
Zastávka
0,6 km