Léčebný pobyt v lázeňském městě Dudince v Hotelu Flóra vás uvolní. V ceně balíčku je plná penze či polopenze, neomezený vstup do bazénů a až 27 procedur jako masáže, zábaly, vířivka či baňkování.

O ubytování

Užijte si pobyt v lázeňském městě Dudince, známém díky výjimečně léčivé vodě. Ubytováni budete v Hotelu Flóra, který díky svým bohatým zkušenostem patří k vyhledávaným hotelům pro ozdravné a wellness pobyty. Hosté sem jezdí celoročně zejména za odpočinkem, kromě lázní však v okolí stojí za návštěvu například zvláštní monument Dudinské travertíny. Určitě oceníte i koupaliště Dudinka i nedaleký park s kostelem Hokovce.

Kde budete spát?

V Hotelu Flóra panuje příjemná rodinná atmosféra. Ubytování nabízí v pokojích, které jsou moderně vybaveny - těšte se na satelitní televizi, lednici, balkon a vlastní koupelnu s WC a sprchou.

Na čem si pochutnáte?

V prostorné jídelně hotelu se podávají snídaně formou bufetu, kde si na své přijde každý bez rozdílu. Oběd a večeři si pak můžete vybrat z bohatého menu. Ochutnejte jídla v klasickém domácím stylu připravované výhradně v hotelové kuchyni. Samozřejmostí je přizpůsobení stravy vegetariánům, celiakům a dalším alergikům.

Lázně Dudince Tip na výlet

Slovenské lázně Dudince jsou ideálním místem pro klidnou zdravotní dovolenou. Podstoupit tu můžete hned několik léčebných procedur, jako jsou například minerální koupele, elektroléčby, vodoléčby, masáže, zábaly, baňkování, jóga a desítky dalších aktivit. Voda v lázních Dudince má více jak 28 °C a obsahuje 6 blahodárně působících minerálů. Léčí současně onemocnění pohybovaného aparátu a srdečně-cévního systému. Vodu podobného složení najdete už jen ve francouzském Vichy. Zajímavostí je 32 dochovaných kamenných římských bazénů.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Pro hosty je k dispozici vstup do bazénu s teplotou vody 28 °C. Je tu také sedací bazének s teplotou vody 36 °C a letní terasou. Za příplatek je možné relaxovat také v sauně nebo si objednat různé masáže a procedury.

Něco navíc

Pokud vám během pobytu chybí sport, zavítejte na udržované antukové kurty a půjčte si tenisové rakety a míčky, nebo si půjčte kolo a poznejte na něm okolí města Dudince.

Hotel Flóra **

Kúpelná 101 , Dudince
Slovenská republika

+421 455 583 132

recepcia@floradudince.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování zdarma nebo 2,50 €/noc na hlídaném parkovišti

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Kolárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
1 km
Zastávka
1 km
Sjezdovka
50 km