Dovolená na jihu Slovenska blízko oblíbených lázní

Užijte si pobyt v lázeňském městě Dudince, známém díky výjimečně léčivé vodě. Ubytováni budete v Hotelu Flóra, který díky svým bohatým zkušenostem patří k vyhledávaným hotelům pro ozdravné a wellness pobyty.

V Hotelu Flóra panuje příjemná rodinná atmosféra. Ubytování nabízí v pokojích, které jsou moderně vybaveny - TV/SAT, lednice, balkon a vlastní sociální zařízení (WC, sprcha).


Zákazníci Travelkingu si nemohou vynachválit příjemný a ochotný personál a bohatou stravu.


Odpočinek v bazénech přímo v hotelu

Pro hosty je k dispozici vstup do bazénu s teplotou vody 28 °C. Je tu také sedací bazének s teplotou vody 36 °C a letní terasou. Za příplatek je možné relaxovat také v sauně nebo si objednat různé masáže a procedury.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Andrea H.)

Prostředí hotelu bylo v klidné lokalitě, což nám velmi vyhovovalo. Bohužel nám moc nevyšlo počasí, takže jsme se na výlet kromě procházky okolí hotelu nedostali. Strava i wellness hodnotím na výbornou. Personál hotelu velmi vstřícný, s čímkoli nám pomohli.

Vynikající (Jozef ?.)

Super pobyt, nepáčilo sa mi ako chodia hostia na stravu, nekultúrne oblečený, strava super.

Vynikající (René S.)

Hotel Flóra na první pohled sice nepůsobí honosně, ale je na dobré úrovni, hezké a čisté ubytování, velmi dobrá kuchyně, jakož i lázeňské služby a krásný bazén s lehátky. Skutečně výborné podmínky pro odpočinek a léčbu pohybového ústrojí. Dudince jsou malé lázeňské městečko s upraveným parkem a možností procházek. Pokoje jsou hezké, dostatečně velké s balkonem. Snídaně jsou formou bufetu, obědy a večeře se podávají z předem vybraných jídel, vždy je dobře zásobený zeleninový pult. Personál je vstřícný a ochotný. Doporučuji pro léčbu a oddych.